SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwna zmiana skorna w ustach.zimno czy moze cos innego?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 28934 Napisanych postów 62553 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900890
witam.kilka dni temu zrobila mi sie dziwna malenka krostak jednak mocno bolesna w ustach dokladnie na pograniczu dolnej wargi i dziasla.myslalem na poczatku ze to zimno bo czesto cos takiego wyskakuje mi na jezyku polikach.problem w tym ze od dluzszego czaqsu
(ok 5 dni) nic nie schodzi a wrecz sie powieksza w srodku jasnej plamki jest wyraznne zaglebienie nadal dosc mocno boli.prosze o rade co to moze byc i jak sobie z tym poradzic?

dziekuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21748 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Afta.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 28934 Napisanych postów 62553 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900890
Krzykacz moglbys rozwinac co Ty wiesz na ten temat moze jakies sprawdzone sposoby leczenia?

a ja juz wpisuje w wyszukiwarke;)


wielkie dzieki i lap soga jak wejdzie

nie wchodzi

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2008-08-22 19:04:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21748 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Nie ma co rozwijać.
Nawet jak nie zareagujesz samo się zlaeczy.
Są środki w aptekach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 28934 Napisanych postów 62553 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900890
ok wielkie dzieki jeszcze raz.chcialem wlasnie uslyszec taka odpowiedz bo nie wiedzialem czy do lekarza czy samo zejdzie.

znalazlem wypowiedz danusi na ten temat.kupie jakies tabletki na gardlo moze pomoga a i gardlo podlecze bo tez przeziebiony jestem;)
a jak bedzie sie ciaglo zbyt dlugo pojde kupic specjalny srodek na to:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21748 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Przy uporczywie nawracających oczywiście, że do lekarza proponowąłbym się zgłosić.
A jeśli to "wypadek przy pracy" coś na tą przypadłość w aptece bez Rp dostaniesz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Ja często takie coś miewam. Z reguły nie smaruje niczym chyba że wyrośnie w takim miejscu, że co bym nie zrobił boli jak cholera to wtedy próbuje leczyć. Gadałem na ten temat z dentystą to nie wiedział od czego to. A mówie są okresy, że miewam to b.często. Wiesz może od czego to wyrasta??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21748 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Jak wpisesz w google "afta" w pierwszych kilku pozycjach przeczytasz o tym

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Physiogel Cleanser czy Cetaphil - emulsja ??

Następny temat

Nierówno rosną brwi.Pomocy

WHEY premium