SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwaczne opinie na temat hmb

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu na forum często spotykam się z jakimiś chorymi opiniami na temat hmb. Ito wypowiadają się ludzie którzy znją się na rzeczy. Ciąggle czytam, że hmb działa na co 20 osobę, że to kit, że ewentualnie jest tylko antykatabolikiem i to mało skutecznym. Powiem tak HMB jest drogie tzn żeby zastsować skuteczny cykl trzeba poświęcić trochę kasy, ale to naprawdę super działa. Dla odpowiednich efektów trzeba niestety brać 7 - 10 gramów dziennie przez parę miesięcy i efekty są naprawdę super. Ja kupuję sobie zawsze 5-6 opakowń Ultimmate i podobnie moi znajomi i nikt nie narzeka. To dzięki hmb dorobiłem się 48 cm w bicepsie i nikt nie powie mi, że to lipa. Jeżeli ktoś kupi sobie jedno opakowanie MLO 60 kapsów po 500 gram, to żeczywiście efekt mizerny. Rozumiem, że ktoś może stwierdzić, że go na taką kurację nie stać i uważa hmb za zbyt drogie, ale niech nie mówi, że to lipa i że nie działa.

lucek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
HMBjak HMB- kazde dziala tak samo. wyszukiwarka, dzial z testami jak juz.


https://www.sfd.pl/HMB_-_wyniki_badań_dla_zainteresowanych_tematem-t376399.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie brałem takich cyklu osobiście ale słyszałem, że rzeczywiście działa

cerba100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Ultimate Nutrition jedna z najlepszych firm u nas dostepnych,HMB ma za rozsadna cene.

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Całkowicie zgadzam się z poprzednikiem

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5843
Ktore HMB jest wedlug Was najlepsze? Oczywiscie chodzi mi o produkty u nas niedostepne. Kaizen, Prolab a moze inne?

"Grzeczni chłopcy ida do nieba. Niegrzeczni idą tam, gdzie chcą..."

"Grzeczni chłopcy ida do nieba. Niegrzeczni idą tam, gdzie chcą..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
raczej mimo wszystko najlepsze jest Ultimate`a...a na dodatek jest dostępne Polsce

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5843
Z tym HMB Ulitamte'a to ciekawa sprawa. W jednym z tanszych polskich netowych sklepow kulturystycznych B******** HMB UN kosztuje 106PLN. Na amerykanskim N******* to wogole oferta Ultimate'a jest smieszna. Natomiast na B********* jest jakis "Pure HMB" ale IMO jest to zwykly HMB dostepny u nas i kosztuje ok. 55PLN !!!! Oczywiscie jednego opakowania nie oplaca sie sciagac, ale juz powyzej 5 sztuk to bym sie zastanawial...

Nadal oczekuje na propozycje innych HMB, co sadzicie o ProHMB Prolaba?

"Grzeczni chłopcy ida do nieba. Niegrzeczni idą tam, gdzie chcą..."

"Grzeczni chłopcy ida do nieba. Niegrzeczni idą tam, gdzie chcą..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
generalnie to nikt nie bierze innych poza Ultimate, ewentualnie Scietc i Olimp
inne są po prostu strasznie drogie...

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma sensu pytać ohmb Kaizena czy Prolaba bo to są takie firmy, które nie wypuszczają żadnej kaszany i kierować należy się tylko ceną. Ja stosowałem hmb Kaizena - jest tak samo dobre jak to Ultimate. Tylko że za tą samą ilość zapłaciłem dwa razy więcej. Tak wię patrz wypowiedź Zwierza

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
Ja jestem zadowolony z hmb mimo że biorę tylko 4 kapsułki Ultimate'a. po dwóch tygodniach wzrosła mi wytrzymałość i pokazały się żyłki na przedramionach. Dzisiaj zamówię sobie jeszcze dwa opakowania u Lalki i będę dalej żarł te 4 kapsułki

Lojalność Szacunek Zaufanie

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zatem na Ciebie działa nawet mniejsza ilość, ale radzę Ci po jakimś czsie zwiększyć dawkę potem znowu zmniejszyć iznów zwiększyć bo zauważyłem u siebie, że organizm przzwyczja się do stałych dawek.
Pozdrawiam

lucek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na czystą masę?

Następny temat

Dla zainteresowanych białkiem firmy Ovopol

WHEY premium