SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dążenie do lepszej sylwetki str. 74

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Widzę że trudne tematy... może jakieś plusy minusy wypisać i przeanalizować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Taka skrócona analiza SWOT - i nie piszę tego jako żart, tylko serio - jest warta zrobienia. I właśnie na papierze najlepiej a nie tylko w głowie - to wtedy łatwiej wszystko ogarnąć.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1063 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18088
Stwierdziłam, że poszukam miasta pod pracę. Tam gdzie będzie spoko praca to tam pójdę i zaryzykuję A jak nie to zacznę od najgorszej brudnej roboty. Wawa jest dla mnie dość kusząca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Zaczynanie od najgorszej brudnej roboty to słaby pomysł jak dla mnie. Jak do pracy idziesz jak na skazanie - to na dłuższą metę będzie koszmarem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1063 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18088
nightingal
Zaczynanie od najgorszej brudnej roboty to słaby pomysł jak dla mnie. Jak do pracy idziesz jak na skazanie - to na dłuższą metę będzie koszmarem.

Z jednej strony masz rację.. To jest męczarnia dla człowieka. A jeśli nie wie się co się chce robić jeszcze w życiu? Myślałam ,żeby spróbować w policji ,ale wiem czy się nadaję?
Przywrócili mnie do starej pracy, wiec zarobie hajs na wyprowadzkę yeah!


Zmieniony przez - nosek19 w dniu 2017-08-16 12:32:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No niestety to nikt Ci nie powie co chcesz robić w życiu. Sama musisz o tym zdecydować. Uroki dorosłości .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1063 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18088
nightingal
No niestety to nikt Ci nie powie co chcesz robić w życiu. Sama musisz o tym zdecydować. Uroki dorosłości .

Wiem o tym,ale czasem szukam jakieś inspiracji Jednak nikt nie wie jak ja będę się czuła się na tej drodze
Właściwie to forum, siłownia to też jakiś etap. Siłownia, sport daje wytrwałość, nie poddawanie się
Właśnie przebiegłam z 4 km


Zmieniony przez - nosek19 w dniu 2017-08-16 13:37:54
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Asia, tez miałam takie mega rozkminy w podobnym wieku (21, 22 lata). I zupełnie na spontanie wyjechałam wtedy do Londynu jako au pair. Co było sporym krokiem dla mnie bo byłam bardzo nieśmiała i ogólnie mało ogarnięta. Fajna szkoła życia. Polecam takie małe rewolucje – przeprowadzka, zmiana pracy, wyjazd za granicę na jakiś czas? To daje trochę nowej perspektywy.

A sport dużo daje – to tez prawda. Wypracowana dyscyplina przekłada się na inne elementy życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1063 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18088
Teapot
Asia, tez miałam takie mega rozkminy w podobnym wieku (21, 22 lata). I zupełnie na spontanie wyjechałam wtedy do Londynu jako au pair. Co było sporym krokiem dla mnie bo byłam bardzo nieśmiała i ogólnie mało ogarnięta. Fajna szkoła życia. Polecam takie małe rewolucje – przeprowadzka, zmiana pracy, wyjazd za granicę na jakiś czas? To daje trochę nowej perspektywy.

A sport dużo daje – to tez prawda. Wypracowana dyscyplina przekłada się na inne elementy życia.

Ja już odwaliłam więcej podczas studiów. W wakacje pojechałam sama do Holandii na 2 mies. ( nikogo nie znałam ) później do Niemiec na pół roku. Dobrze ,że skończyłam te studia Teraz mnie korci Norwegia albo wyprowadzka do Wroc lub Warszawy nie wiem...
2. Wracam do tej głupiej pracy na mies. ale będę mieć hajs na start w innym mieście, państwie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz - ja z kolei w drugą stronę. szukanie miasta pod pracę jest imho trochę zaczynaniem "od kupra strony" (no chyba że masz jakieś wymarzone miejsce do życia, to nie ma tematu). jednak w robocie spędzisz kawał życia i ważne też jest żeby dawała Ci jaką taką satysfakcję. wtedy miejsce staję się trochę drugorzędną kwestią. ale of kors możesz mieć inne zdanie.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa?

Następny temat

Nieudolna redukcja- prośba o pomoc

WHEY premium