SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dążenie do lepszej sylwetki str. 74

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
nosek19

Ja już odwaliłam więcej podczas studiów. W wakacje pojechałam sama do Holandii na 2 mies. ( nikogo nie znałam ) później do Niemiec na pół roku. Dobrze ,że skończyłam te studia Teraz mnie korci Norwegia albo wyprowadzka do Wroc lub Warszawy nie wiem...
2. Wracam do tej głupiej pracy na mies. ale będę mieć hajs na start w innym mieście, państwie?


Dobrze jednak sie zastanow, w sumie moze i duzo nie ryzykujesz, sama wybierasz sie w swiat i raczej sama poniesiesz konsekwencje.
Nie mniej jednak chcesz miec prace w Wawie, i mowisz nawet, ze "brudna robote" tez wezmiesz jak nie dostaniesz innej.
Chcesz kolejny raz myslec o robocie, ze jest glupia? Tak jak teraz?
Moze sprobuj przed wyjazdem poszukac ofert pracy i wyslac cv. Bedziesz miala chociaz obraz zapotrzebowania na rynku.

Nie wiem czemu wszyscy do Warszawki sie pchaja, nie ma innych miast gdzie mozna sie rozwijac, normalnie zyc?

Zrob sobie rekonesans (wszystkie za i przeciw, co mozesz zyskac co stracic, wyjscie ewakuacyjne- co zrobisz, gdyby sie nie udalo itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1061 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18067
Domi Nz
nosek19

Ja już odwaliłam więcej podczas studiów. W wakacje pojechałam sama do Holandii na 2 mies. ( nikogo nie znałam ) później do Niemiec na pół roku. Dobrze ,że skończyłam te studia Teraz mnie korci Norwegia albo wyprowadzka do Wroc lub Warszawy nie wiem...
2. Wracam do tej głupiej pracy na mies. ale będę mieć hajs na start w innym mieście, państwie?


Dobrze jednak sie zastanow, w sumie moze i duzo nie ryzykujesz, sama wybierasz sie w swiat i raczej sama poniesiesz konsekwencje.
Nie mniej jednak chcesz miec prace w Wawie, i mowisz nawet, ze "brudna robote" tez wezmiesz jak nie dostaniesz innej.
Chcesz kolejny raz myslec o robocie, ze jest glupia? Tak jak teraz?
Moze sprobuj przed wyjazdem poszukac ofert pracy i wyslac cv. Bedziesz miala chociaz obraz zapotrzebowania na rynku.

Nie wiem czemu wszyscy do Warszawki sie pchaja, nie ma innych miast gdzie mozna sie rozwijac, normalnie zyc?

Zrob sobie rekonesans (wszystkie za i przeciw, co mozesz zyskac co stracic, wyjscie ewakuacyjne- co zrobisz, gdyby sie nie udalo itp)



Na obecną chwilę pracuję w starej firmie. Pracę będę kończyć we październiku. Może do tego czasu wyklaruje się co chcę od życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1061 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18067
Witam ziomki

Wracam i pewnie będę potrzebować trochę cenych rad


Zmieniony przez - nosek19 w dniu 2018-03-17 15:51:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
czołem - kto pyta nie błądzi. Po to jest forum w sumie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1061 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18067
Ok to zaczynam Mieszkam w Holandii do pracy muszę jechać 11 km +11 km powrotu.. Moje ciało nie jest w najlepszej formie. Uda są popuchnięte. Czy dodatkowe bieganie po 22 km dziennie jest ok? ZWiększyć kaloryczność miski? Preważnie jem około 2000 kcal. Czasem wkrada się czekolada... Dam spis miski za chwilkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
no witamy

a dojeżdzasz rowerem?
bo jak tam to zamiast kolejnego kardio lepiej jakieś wzmacnianie dodać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1061 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18067
No tak rowerem 22km Jakie wzmocnienie sugerujesz?
Mój dziennik. Nie jest zaj**isty,ale trochę hajs oszczędzam





Zmieniony przez - nosek19 w dniu 2018-03-18 12:37:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1061 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18067
Dodałam dziennik, kcal jest ok ? czy do 2000 dociągnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
nie jesz owoców i warzyw czy ich nie wliczasz?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1061 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18067
czasem nie wliczam,ale jem. Mam wrażenie ,że jeżdżąc prawie codziennie 22 km nic nie chudnę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa?

Następny temat

Nieudolna redukcja- prośba o pomoc

WHEY premium