SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziewczyna a kreatyna...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2450
no więc ja się wiążę z takim problemem
jestem dziewczyną i myślę o braniu kreatyny, moje podstawowe pytanie: czy to dobry pomysł?

a teraz trochę o mnie o co chcę osiągnąć:
ćwiczę od ponad 2 lat ale profesjonalnie, na siłowni od początku 2008 roku. mam 166 cm i ważę 60kg (między 58 a 60- zależy od dnia cyklu)
dieta- jem systematycznie, odżywiam się zdrowo, raz w miesiącu mam jakieś akcje na słodkie rzeczy, a ogólnie ich unikam

co chcę osiągnąć kreatyną...większą siłę i lepiej zarysowane mięśnie. Mam ich trochę ale są schowane gdzieś pod spodem a chcę żeby było je widać...

chętnie napiszę o sobie coś jeszcze, jeżeli jest potrzebne, wkleję trening czy coś...pytajcie i odpowiadajcie czy kretka w moim przypadku to dobry pomysł
dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
dextroza to nic innego jak glukoza. wlasciwosci transportujace minimalne lub rzadne. nie warto kupowac;)

kapsy popij woda mineralna niegazowana i bedzie ok. mozesz tez popic sokiem;) ale najlepiej woda;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Żywienie kobiet zupełnie różnic się od tego mężczyzn musisz sprawdzić na sobie działania kreatyny jednak w mniejszych ilościach. Od 3g na porcje.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10199
Moim skromnym zdaniem po dopracowaniu diety to wcale nie jest zły pomysł... A jeżeli faktycznie staż jest 2lata to można sie czymś wspomóc. Chociaż można jeszcze ułożyć jakąś sensowną dietę i wtedy poczekać na efekty a przy ich braku kreatynka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
możesz.

ale do podkreślenia mięśni służy odpowiednia dieta.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2450
dzięki za odp
dieta...hm...czytam dział odżywianie, ale będzie mi ciężko z ułożeniem, bo tak jak pisałam to wielu rzeczy nie lubię i nie jestem po prostu w stanie jeść wszystkich posiłków w ciągu dnia na siłę
a poza tym raz na dwa lata suplementacja chyba mi nie zaszkodzi,nie wierzę, że sami wszystko dietą "robicie"...
no i oczywiście pytanie jaka kreatyna dla mnie, może być taka w proszku megabola? czy kapsułki np? nie chciałabym żeby zatrzymywała mi wodę w organizmie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Spróbuj monohydrat np. Olimp proszek lub kapsułki po 3g na porcje i patrz na reakcje.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ja proponuje jakieś 3-4 g, ale nie na porcję, tylko na dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Na dzień to już nie ma co przesadzać będzie za mało. 3g dla kobiet jest odpowiednia dawka.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
jablczan albo ester.

imo mono odpada.

DT 3 razo po 3g

DNT raz 3g

zdjecie moglabys wkleic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ja nie przesadzam, nie będzie za mało.

5-6 g/dzień to dawka właściwa dla mężczyzny zakładając, że cykl trwa dłużej niż 4 tygodnie.
Naprawdę nie wiem skąd się wziął na forum ten "standard"(10 g/dzień przez 6-10 tygodni), bo na pewno nie z literatury naukowej.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2008-08-19 19:03:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
tam wyzej jest pomylka:)

dt 2 razy po 3g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dokupić do CP?

Wiecej