SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziewczyna a kreatyna...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Naprawdę nie wiem skąd się wziął na forum ten "standard"(10 g/dzień przez 6-10 tygodni), bo na pewno nie z literatury naukowej - ja mysle, że raczej z codziennej praktyki i ze słusznego skądinąd podejścia, ze lepiej troszkę za dużo niż za mało, bowiem "naukowcow" tu raczej mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Lepiej 5 g za dużo, niż 1 g za mało, rozumiem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
przylaczam sie do kupidyna, moze jakas fotke bys zamiescila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
3g jablczanu albo estru to za duzo to sa mocniejsze bardziej przyswajalne kreatyny lepiej zaczac od zwyklego mono jest to sprawdzone u kobiet.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
mocniejsze bardziej przyswajalne kreatyny

Nie ma na to żadnych dowodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
To zatrudnij detektywa. Po prostu uważam że powinna zacząć od mono i już. Jest to sprawdzone.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
nie sluchaj go po mono spuchniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1092
chcesz podkreslic swoje miesnie to kup sobie jakis spalacz tluszczyku zamiast kreatyny. dzieki kreatynie miesien ci urosnie i zwiekszy swoja sile. Kretka cie nie wyrzezbi... Spalacze tez dodaja sily

Zmieniony przez - monio90 w dniu 2008-08-19 22:46:05

hee ... cwicze albo i nie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
to czy kogos wyrzezbi zalezy od tego co bedzie jadl
co to za problem sie wyrzezbic na kreatynie czy robic mase na spalaczu?
baa wiekszosc osob rzezbi sie bazujac na kreatynie wiec nie wiem znow skad ty te wnioski bierzesz


Zmieniony przez - biernol w dniu 2008-08-19 22:53:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2450
monio90 mięsień mi nie urośnie nie wiadomo jak bo jestem dziewczyna, nie zrobi mi się nigdy 46 w łapie, chyba że przytyje 60kg :/
spalacza próbowałam, tse i jadłam go nawet więcej niż na opakowaniu...może i coś spaliłam ale strasznie mi się uszy zatykały w czasie ćwiczeń, nawet jak brałam zalecaną dawkę

zdjęcie jakieś wrzucę
i może by tak ustalić ile w końcu gram na dobę i w ilu dawkach...ewentualnie, czy polecacie konkretną firmę...
jak zacznę nienaturalnie rosnąc albo zauważę, że coś jest nie tak, to przestanę brać, kreatyna to nie taki duży wydatek, można spróbować...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dokupić do CP?

WHEY premium