SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dynamika w boksie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema, pisze bo mam pewien problem: cwicze boks od 1,5 roku ale ostatnio cos bardzo*****owo mi idzie. brak mi dynamiki i szybkosci i nie jest to spowodowane duzo waga poniewaz waze tylko 80 kg przy wzroscie 186cm. w sumie to caly czas cwiczylem na silowni lecz ostatnio przestalem i chcialbym sie wiec dowiedziec jaki trening polecacie na szybkosc i dynamike: ktore miesnie cwiczyc, jakie cwiczenia, po ile ruchow i jakie serie? z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7021
na kondycje i sile jest areob.. czyli trening odwodowy!

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może są jakies suplementy które mi pomogą...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
Pływaj, biegaj i wal w worek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy to prawda ze naszybkosc nalezy robic jak najwiecej powtorzen malym ciezarem czy wystarczy po 15 w serii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Odpusc sobie silownie i plywanie. Rob serie na worku, gruszki, tarcze, pilka lekarska, gumki. Ustal sobie liczbe powtorzen i rund. Wszystko rob z maksymalna szybkoscia mniej przywiazuj uwagi do techniki. Musisz tak robic zeby przy ostatniej rundzie nie zwolnic ale byc na maksa wyprutym. Albo druga sprawa jestes przemeczony. Odloz wszystko na tydzien. I tylko delkatny rozruch co drugi dzien itp.


On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5520


Aby zwiekszyc szybkosc i dynamike cwiczenia silowe odpusc sobie na maksa przez cwiczenia silowe wlasnie tracisz dynamike i szybkosc i budujesz mase ktora w boksie nie ma duzo do rzeczy jesli chcesz zwiekszyc dwa powyzsze czynniki.Cwiczenia areobowe to podstawa i uzyskanie kondycji zeby w ringu sie nie zmeczyc. Moja rada rob to co kaze trener nie opie******dalaj sie i caly czas cwicz z maksymalnymi obrotami i gwarantuje ci powrot formy. Wiem co mowie bo terz to przechodzilem a trenuje juz boks 3 lata.Naprawde odpusc sobie silke jak przez nia kaleczysz boks i tracisz szybkosc i dynamike. Pozdrawiam Boks i kuluturystyka to dwie rozne rzeczy.


-=MiNi0=-

"Życie jest zbyt krótkie by być małym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wing Chun nie kompleksowy system

Następny temat

Może ktoś mi doradzi...

WHEY premium