SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duze sutki u mezczyzn

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam ten sam problem co wy mam 15 lat problem z tymi sutkami mam około 2-3 lat ;/ nie jestem gruby bardzo sie tego wstydze ;/ i chcial bym cos z tym zrobić prosze napiszcie cos co to zmieni mam odstające sutki ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ginekomastia pojawia się często podczas dojrzewania hormonalnego. Niebawem powinno przejść samo. Jak nie, to udaj się do lekarza na zabieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 176
byłem u rodzinnego i spytałem sie czemu tak jest powiedzial ze samo przejdzie ale jakoś nie widze żadnej róznicy a bylem z rok temu ;/ a nie ma jakiegos leku lub cos zeby szybko pomogło? najlepszy patent bo sie tego bardzo wstydze to przyklejam sobie plaster na sutki zeby nie bylo widac ;/ bo juz nie raz slyszalem jak sie smieja ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tak miałem jak miałem około 14 lat .. Teraz już mi się trochę pojawiło . W tej chwili mam 16 lat ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
powinno samo przejść, nie ma co ingerować w hormony w tym wieku, jak objawy nie ustąpią idź do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
czas lub ostatecznie wizyta u specjalisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZNam ten kłopot, jesli nie ginekomastia to lipo. Inaczej niz skalpel to chyba sie nie da tego rozwiązać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprty walki radom

Następny temat

JAK KUPOWAC PRZEZ pro direct soccer

Wiecej