SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duze piersi u chlopaka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Witam, nie wiem czy to odpowiedni dzial ale sproboje,
mam taki problem ze w wieku 24lat mimo szczuplej budowy ciala
mam dosc duze piersi, nawet jak schudlem ostatnio ze zero brzucha, twarz strasznie chuda to i tak to zostało :/
mozecie mi polecic jakie cwiczenia ? moze sztanga albo pompki ?
slyszalem tez o jakichs miejscowych spalaczach,
nie chcialbym zbytno schudnac bo twarz wychudzona to nie najlepsze dla mnie, ale zrzucic tylko to, czy wogole jest jakas szansa ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
czyli z całej tej dyskusji na razie wywnioskowałem że mam robić ćwiczenia na klate,

cos jeszcze ? dieta mi nie potrzebna łatwo chudne problem ze tluszcz w cyckach zostaje totalnie do konca jako jedyny i nie chce sie spalić

jakas jeszcze wskazówka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1284
Domyślam się, że chodzi o Ginekomastie.
teraz wystarczy wpisać to w google;D
trening na klate? mięśnie wypełnią wolną przestrzeń w piersiach i spali się część tłuszczu. Może jeszcze ktoś inny podpowie coś mądrzejszego ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
ginekomastia nie sądze to podlega pod zabieg, predzej lipomastia,
szukalem sporo, ale o treningu nic nie wiem pozatym ze cwiczac spala sie tluszcz z calego ciala a nie miejscowo wiec nie wiem czy miesnie w tej partii nie pogorsza zamiast poprawic, wiec wolalbym zeby ktos doradzil zanim zaczne cwiczyc, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
daj fotki, jesli czujesz twarde miejsca pod sutkami, pradowpodobnie gino, jesli masz sam fat to pewnie lipo. cwiczenia w przypadku gino pozwalaja zakryc sterczace cycki wypelniajac klatke piersiowa miesniami, jednak zawsze troche bedzie jej widac. przy lipo jest mozliwosc spalenia fatu z cyckow przy pomocy diety i treningu.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
http://img708.imageshack.us/img708/7268/img0560fy.jpg

moim zdaniem na 100% to lipomastia, ale tak czy inaczej chcialbym to zrucic, najgorsze ze niedawno mocno schudlem i wszedzie 0 tluszczu a tam jak było tak było :/ teraz znowu nabralem troche wiecej wagi i syt bez zmian, dlatego chcialbym jakies propozycje cwiczen ktore zaatakują ten tłuszcz w koncu w tym miejscu :/
pozdrawiam i dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
i jak ? pomoze ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Mozemy ci diete poprawic, bo to i tak klucz w sprawie.
Po za tym fotki nie widac....

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-03-30 06:40:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
wyglada na lipo , dobra dieta, np wysokobialkowa albo low cabr wegle tylko w okolicach treningowych i z niskim ig np ryz brazowy , areo i trening silowy po 3x w tyg. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Booosz...
Interesuje nas cala sylwetka, zeby ocenic otluszczenie innych parti itd
Co z dieta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
cała sylwetka ale po co ?
pisalem ze pol roku temu wazylem 10kg mniej, 0 tłuszczu w innych miejscach tylko tam zostało,
teraz 73kg 180cm, tłuszcz widoczny tylko na brzuchu i piersiach,
dieta żadna - jem co popadnie.
tylko kwestia taka, jesli mam zrzucic znowu te 10kg i jeszcze 5kg zeby wszystko zeszło to mnie to nie interesuje, nie chce wygladac po gębie jak ofiara oświęcimia,
wiec moje pytanie takie samo jak wyzej, czy dzieki "jakimś" cwiczeniom, + ew. jakiejs diecie, da sie zaatakować dokładnie te miejsca,
Ćwiczyc bede i tak i tak, bo chce zrzucic 5kg i pocwiczyc dla lepszego samopoczucia. A jesli moglbym dodatkowo cwiczyc takie partie ktore by zmniejszyły tłuszcz w tych miejscach to bym był bardzo wdzieczny.
mam nadzieje ze teraz przedstawiłem problem i sytuację jasno
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy w diecie

Następny temat

Eksperci Prosze o pomoc w sprawdzeniu diety :)

WHEY premium