SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dubol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, co możecie powiedzieć o tym środku? Podobno jest to indyjska deca, z tym że ta którą mogę kupić nie ma na amp. naklejek, ale brązowy napis, a w archiwum widziałem zdjęcia deki ind. z naklejkami na amp., więc która jest orginalna? Jakich można spodziewać się po niej efektów, czy działa lepiej niż holenderska lub grecka? Dziuęki za odpowiedzi, sogi za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
A po co szukasz "wynalazkow" jak na rynku jest wiele sprawdzonych nandrolonow ? Mamy greka, holendra,IP,od niedawna ruska itp. to po co jeszcze innych szukac ? A jesli chodzi o dzialanie nandrolon to nandrolon,niby w czym mialaby byc lepsza ?

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 990
Dubol zawiera 100mg fenylopropinianu nandrolonu (wersja nandrolonu którą trzeba wstrzykiwac co jakieś 3 dni), generalnie to bardzo dobry środek (o ile kupisz dobry towar), zastrzyki z niego są bardziej przyjemne :D niż np. w porównaniu z popularnym superanabolonem ze względu na wyższe stężenie nandrolonu. Z tego co pamiętam to oryginalny dubol powinien mieć niebieskie napisy (bynajmniej ten co ja miałem takie miał i działał).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki steroidman- masz soga. Możes powiedzieć mi jeszcze ile musiałbym wziąść na cykl(będzie to mój 3-ci cykl, wcześniej brałem już deke ) i czy można połączyć go z sustanonem. Co do wypowiedzi Klejcun-a to chcę wziąść dubol ponieważ tu gdzie mieszkam ciężko jest trafić na org. deke, a tak się składa, że mam pewność co do orginalności tego dubolu.
Pozdramiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od THC ginekomastia!

Następny temat

ile deki na pierwszy cykl

Wiecej