SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drugi cykl (meta+deca)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14495
moj pierwszy cykl paczka omnadrenu (w tedy jeszcze nie znalek nikogo kto by mi mogl doradzic - sfd ) wziolem w 3 tygodnie(1,2,2/tydz) i bylo to w grudniu 2000r.
teraz planuje drugi cykl deca-durabolin(800mg) z metanabolem(100 tab) na okres wrzesien/pazdziernik
zamierzam to rospisac tak :
tydz, meta, deca
1 2 200mg
2 3 200mg
3 4 200mg
4 3 200mg
5 2
metanabol podane jako dzienna dawka.

teraz pytania:
1."Najlepsze efekty uzyskujemy, gdy zażywamy 4 mg na kilogram wagi ciała. Ci, którzy będą brali mniejsze dawki niż 200 mg na tydzień, będą zwykle czuli tylko lekki efekt anaboliczny" cytat opisu sterydow na stronie dso
Zatem czy moje 200mg w cyklu to nie zamalo ??? 4mgx85kg=340mg ?
2.Czy to moze byc tak rozpisane ???
3.ile powinienem wziasc Clenbuteronu i jak go rospisac?
Jak jeszcze bede mial jakies pytania dam znac.

za odpowiedzi z gory DZIEKI!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14495
czy noglby mi ktos pomoc ?

Zmieniony przez - Mr. X w dniu 2001-07-17 15:50:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14495
glownie chodzi mi o moje piersze pytanie .
czy naprawde nikt nie zna odpowiedzi ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14495
juz trzeci raz sobie odpowiadam :] czy naprawde nikt nie wie czy moze (nie wiem dlaczego) nie chcecie dac mi odpowiedzi :(
kingkong, SCREAM, Mawashi, krasnall i reszta znawcow tematu czy moglibyscie naskrobac cos pod mojim tematem?
to chyba nie jest dla was taki wielki problem.
jesli by sie ktos zdecydowal to DZIEKI!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Niestety nie jestem autorytetem w dziedzinie dopingu, ale chyba 200 mg. deci powinno wystarczyć. Jednak nie sugruj się moją wypowiedzią.
Jak będziesz miał pytania związane z innymi dziedzinami tego sportu to wal śmiało.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie napisałeś jekiej prod. jest ten sprzęt(ruski,węgierski?)
Tej mety mogło by być gdzieś ok 300.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14495
metanabol bedzie polski, ale nie sadze zeby tto mialo jakies znaczenie, a co do 300 tab. to jak na 2-gi cykl to troche zaduzo.
moze jeszcze by ktos sie wypowiedzial (ale ktos ktto zna sie na ttemacie - nie Tom )
dzieki Mawashi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ci mało 100 mety za drugim razem to weź sobie 101 to będzie dużo i nie zadawaj pytania na forum tylko do konkretnych osób.
Jakbym tego****#### nie brał to bym ci nie pisał.
Na pewno urośniesz?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14495
tom , czy ja napisalem ze bralem metanabol ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym cykl meta skrocił do 4 tygodni i dodał jeszcze ze 2 deki poniewaz zaczyna on adzialac 2 tygodnie od wstrzykniecia.
Z tymi mg na kg to daj sobei spokoj , to prawda ze przy dawce deki mniejszej niz 200mg bedzie zbyt małe dzialanianaboliczne ale ty bierzesz 200mg wiec sie nie martw. Clenbutreol nie potzrebny jest po tak krotkim cyklu , ale mozesz kupic sobie kreatynke i brac ja po jak zejdziesz z cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14495
Dzieki SCREAM !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol po Winstrolu ?!?!

Następny temat

jak zrobic 20kg.

WHEY premium