SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

drugi cykl. pomoc?

Wysłana -
Witam. po pół roku na off'ie chcę zrobić drugi cykl. Mam pod reką 30 shotów enana 250mg , 200 tabsów mietka i 30 susty 350mg. Wiadomo, że nie chce lecieć wszystkiego na jednym cyklu, ale może enan z mietkiem jakoś spoko może wleciec, a susta na 3ci cyklon? tamox, clomid i spory zapas hcg już jest. Wiadomo, że pełna suplementacja i dieta na 200%, a trening też na pełnej. Jakieś rady? pozdrawiam. pierwszy cykl poleciał na propku z winem 2 miechy eod i i 30mg ed
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ankieta dzialu http://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-08-04 23:42:57
Wysłana -
Ankieta:
1. WIEK: 29
2. WAGA: 94
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 122
-udo: 61
-talia: 91
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2,5-3
6. DIETA:
-białko: 2g
-węglowodany: 4-5g
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 (prop+wino)
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: pol roku temu
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: jest
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 180
-przysiad: 160
Wysłana -
osoviscie zaczalbym od redukcji. sam mam 186cm wzrostu i sorry ale 91 w pasie nie nadaje sie do masowania, skonczysz z metrem. ale Twoja decyzja. jak redu to dalbym test solo 250mg e4d, a jak jednak masa to 200mg test 2x w tyg pon czw + 30-40mg metki ed na ostatnie ok 8 tyg cyklu. w trakcie oczywiscie podawaj hcg cyklicznie
Wysłana -
Czellista przyjmijmy, że polecę jak piszesz 250 e4d solo. Mietka zostawię do susty. A jak z hcg jeżeli mógłbym zapytać? Wiem że w trakcie cyklu i później miedzy sermami a ostatnią lotką. Ale jakie dawki? Widze, że są różne szkoły. Pozdrawiam
Wysłana -
HCG podczas cyklu co 4-6 tygodni po 5000 iu rozbite na 1-5 iniekcji co 2-5 dni (jak Ci pasuje)
Wysłana -
ja bym jednak bil hcg stricte e3d poniewaz taki ma okres poltrwania.
Wysłana -
Aleks a pod koniec ile jednostek, czy to zależy jak badania będą wyglądać ? Dziękuję za pomoc Panowie ogólnie! Pozdrawiam
Wysłana -
wyjdzie Ci 16tyg wiec przygotuj 15-20tys hcg na koniec,wbijesz 15 i pojdziesz na badania teata w jakiej jest formie i wkleisz wyniki i powiemy czy styknie
Wysłana -
jak uzyskasz go przed sermami na poziomie min. tej polowy normy, lepiej wiecej, to wskakuj na sermy jesli e2 i prolka w normie.
Wysłana -
czellista
ja bym jednak bil hcg stricte e3d poniewaz taki ma okres poltrwania.

To zależy jaką wybierze dawkę. Okres półtrwania hcg to ok 30 godzin.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź