SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drobna redukcja przy pomocy l-karnityny i CLA

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, ważę sporo jak na mój wzrost i mam sporo tłuszczu w sobie ;)
w moje ręce trafiła l-karnityna i CLA z activlab'a i "l-karnityna 500+chrom" z aflofarm (1 tabletka tego z aflofarm ma 500mg l-karnityny i 50chromu)
nie wiem ile tego brać i przez jaki czas (ile czasu się wkręca), możecie mi pomóc i napisać ile mg l-karnityny dziennie brać i najlepiej w jakich porach i jak długo żeby były efekty? Produkty te dostałem i postanowiłem wykorzystać, jesli będzie trzeba brać dłużej to kupie.
- tak wiem że to nie jest moc i po tygodniu cuda zobaczę
- ćwiczę na siłowni, a robiąc redukcje będę też robił aeroby
- wiem że kolejną ważną sprawą jest dieta, nie będzie to jakas ścisła dieta
będę zwracał uwagę żeby nie przekroczyć wyliczonej ilości węgli, białka i tłuszczu rozłożonych w 5-7 posiłkach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
karnit5yne najlepiej jest brać na około 60 - 90min przed planowanym wysiłkiem optymalnie w dawce 2 - 3g na raz, ale przez to że masz karnitytnęz dodatkami trudn będzie Ci uzyskać taką ilość. MOżesz zrobić tak że do posiłku przedwysiłkowego weźmiesz 3cps l-k activlaba i 2 cps l-k aflofarm.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
liczyć się trzeba też z tym że dodatki, które posiadasz działają bardzo subtelnie

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

docisk do/na ziemi.

Następny temat

Szybkie pytanie i szybka odpowiedz :)

WHEY premium