SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazekm luźne wpisy i moje filmiki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Po trzech tygodniach przerwy pierwszy trening w domu,nie opłaca mi się teraz iść na siłkę bo zrobiłbym trzy treningi i znowu wypadły by 4 dni przerwy ze względu na popołudniówki.Jeszcze całkiem nie wydobrzałem jak słychać na filmie (katar)
trening
5 rozjazdów w bok na przemian z 4-rema w przód
dalej
pompki 4 serie po 20x co 45 sekund




Komentarz w planie było 6 serii pompek ale jak widać chyba po tych rozjazdach zabrakło już siły
Film dosyć długi 6.18 ale jest dowodem dla szukających wymówek że czas zawsze można na trening znaleźć choćby w przerwie na reklamę :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-03-19 13:43:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607725
Super to kółko ze stania Mam nadzieję, że też kiedyś do tego dojdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki
Super to kółko ze stania Mam nadzieję, że też kiedyś do tego dojdę.

Dzieki,to nie bylo tak jak dokladnie powinno wygladac tylko tak treningowo wiec nawet nie nazwalem kolkiem ze stania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jaki skromny.. Jakąś duchową przemianę przeszedłeś?


Wejście Smoka zrobiłeś i tyle...

Rozpiętek na kółkach nawet nie próbuję, a nawet nie myślę próbować!
(z kolan nawet niet!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Jaki skromny.. Jakąś duchową przemianę przeszedłeś?


Tak 3 tygodnie bez treningow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzisiaj zademonstruję Wam trening bez ciężarów i moje gadżety domowo-treningowe :),film łączny czas 8.37 ale niestety krócej się nie dało :)






Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-03-21 11:34:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
No no, rasowy domator!

"Zrób ramiona w 8minut"

Miałem kiedyś taki zestaw: ekspander, skakanka, ściskacze i sprężyna królewska.
Nawet na necie nie mogłem znaleźć po co ta sprężyna jest! Chyba jako wprawka do gięcia gwoździ...

Pewnie gdzieś to jeszcze mam.
Ekspander spoko, choć niewygodnie się nim ćwiczy, bo szczypie i ciągnie za włosy/ubranie, a na gołe ciało - zimno!
Za to taki gumowy powoduje u mnie obawę, że wystrzeli mi w twarz.
Jak zakupiłem pierwszą sztangielkę, to ekspandera już nie dotykałem.

Zabrakło kółka na brzuch, podpórek do pompek i jakiegoś powerballa!

Mam tego szpeju trochę. Nawet już zacząłem rozdawać po rodzinie. Podpórek trochę przerobiłem zanim trafiłem na te moje wymarzone i idealne!
Części sprzętu za to jeszcze nie wykorzystuję (mam takie fajne niskie poręcze około 35cm wysokości i grube - fi=42mm). Może kiedyś.. Na razie pochowane to przed dziećmi, żeby się nie pozabijały..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzisiaj te gadzety wracaja do piwnicy chce od jutra ponownie zaczac muscle upy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nom, w końcu wiosna przyszła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Na dworze bialo,snieg,zima a ja dzisiaj musze isc na drazek.
Waga od poczatku roku spadla 1,5 kg a jedzenia sobie nie odmawiam :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata na wadze na wakacjach nie stosując diety i treningów

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 2 : Kto ma na SFD największą moc w nogach?

WHEY premium