SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazekm luźne wpisy i moje filmiki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
drazekm

Poprzedni sponsor w opisie jednego tetowanego suplemementu obiecywal wzrost wagi od 4 do 6 kg a ja przytylem w czasie testu 0.2 kg :),to byl obiektywny test


Pewnie jadłeś tyle co nic, a te 0,2kg, to była dawka suplementu spożyta w czasie testu
Dipy - konkret!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Widze ze tu nikt nie rozumie na czym polega problem ektomorfika sek w tym ze jem bardzo duzo i gdyby bylp to mozliwe potwierdziliby to moi koledzy z pracy,a mimo to waga rosnie bardzo wolno zona i nni wdzac to mowia "gdybym ja tyle jadl to bym sie kulal/a..Pewnie wiecej spalam,bo jednak treningi choc krotkie to intensywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drazekm, ja rozumiem Opuszczasz jeden posiłek i kilogram w plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezoo
Drazekm, ja rozumiem Opuszczasz jeden posiłek i kilogram w plecy.


Qrwa, a ja tylko popatrzę na zdjęcie hamburgera i już dwa kilogramy do przodu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Dużo jesz - ćwierć bułki co godzinę, co daje 4 bułeczki na cały dzień..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanslaska
jezoo
Drazekm, ja rozumiem Opuszczasz jeden posiłek i kilogram w plecy.


Qrwa, a ja tylko popatrzę na zdjęcie hamburgera i już dwa kilogramy do przodu
Czasami chciałbym się zamienić bo mam dosyć spadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezoo
fanslaska
jezoo
Drazekm, ja rozumiem Opuszczasz jeden posiłek i kilogram w plecy.


Qrwa, a ja tylko popatrzę na zdjęcie hamburgera i już dwa kilogramy do przodu
Czasami chciałbym się zamienić bo mam dosyć spadków


Nie chciałbyś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Dużo jesz - ćwierć bułki co godzinę, co daje 4 bułeczki na cały dzień..

Przeciez ja nie pisze o redukowaniu,teraz zjadam w 8 h w pracy caly bochenek chleba i mimo to wolno mi rosnie waga i sie nie zalewam choc zarcie byle jakie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Może przesmaruj masłem i dorzuć jakąś wędlinę, mięso, czy twaróg.. Ojan tak zrobił formę na MP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Może przesmaruj masłem i dorzuć jakąś wędlinę, mięso, czy twaróg.. Ojan tak zrobił formę na MP.

Czy Ty jaja sobie robsz czy glupa palisz,czy tez powaznie myslisz ze wpierdzielam suchy chlieb ? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata na wadze na wakacjach nie stosując diety i treningów

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 2 : Kto ma na SFD największą moc w nogach?

WHEY premium