SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazekm luźne wpisy i moje filmiki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Gdybyś usiadł nie na ławce, a na deskorolce, mógłbyś dodatkowo i nogi przetrenować Taki wioślarz z dużym oporem

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
A może robiłbyś wznosy tułowia na ławce rzymskiej?
łatwiej zrobić większe wygięcie odcinka lędźwiowego

Tym dla mnie gorzej,widzialem u Ciebie w watku w tym cwiczeniu za bardzo obciazam prostowniki co unnie nie wskazane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
Gdybyś usiadł nie na ławce, a na deskorolce, mógłbyś dodatkowo i nogi przetrenować Taki wioślarz z dużym oporem
l
E nie bede nosil deskorolki na trening co innego gdybym umial na niej jezdzic :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-04-02 10:35:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12117 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130927
drazekm
_Szajba_
Gdybyś usiadł nie na ławce, a na deskorolce, mógłbyś dodatkowo i nogi przetrenować Taki wioślarz z dużym oporem
lE nie bede nosil deskorolki na trening co innego gdybym umial na niej jezdzic :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-04-02 10:35:51
Fajny pomysł!
A Ty siedziałbyś na niej a nie jeździł

Zawsze wydawało mi się, że problemy z odcinkiem lędźwiowym wynikają ze dysproporcji w rozwoju mięśni brzucha i prostowników. Zawsze boli mnie ten odcinek a dzisiaj po tej próbie czuję się lepiej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Waznejsze jak jutro to odczujesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12117 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130927
drazekm
Waznejsze jak jutro to odczujesz :)

To były tylko 2 serie pokazowe
Poczułem pracę prostowników i jestem zadowolony
Jutro to powtórzę (mam nadzieję, że nie zapomnę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Z braku checi i motywacji zrobilem tylko 2 serie muscle upow





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Drugi filmik to taki w amerykańskim stylu - wyją policyjne syreny, w tle strzelanina..

Największe wrażenie robi na mnie MU w wąskim chwycie; sylwetka jakoś tak się układa w V - może dlatego.
Ogólnie - każde MU jest zacne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12117 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130927
Drugą serią masz zapewniony angaż do następnej adaptacji Tarzana!

Chciałbym być tak zmotywowany jak Ty nie masz chęci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Drugi filmik to taki w amerykańskim stylu - wyją policyjne syreny, w tle strzelanina..

Największe wrażenie robi na mnie MU w wąskim chwycie; sylwetka jakoś tak się układa w V - może dlatego.
Ogólnie - każde MU jest zacne

He syreny tak przypadkiem nawet ich chyba nie słyszałem w trakcie,no MU w wąskim jest bardziej efektowne ale i wymaga więcej siły zresztą widać to po ostatnim powtórzeniu
ojan
Drugą serią masz zapewniony angaż do następnej adaptacji Tarzana!

Chciałbym być tak zmotywowany jak Ty nie masz chęci.

Tak "Tarzan rekonwalescencja " :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-07-11 09:55:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata na wadze na wakacjach nie stosując diety i treningów

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 2 : Kto ma na SFD największą moc w nogach?

WHEY premium