SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazekm luźne wpisy i moje filmiki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424


Napisałeś, że bochenek chleba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Prezent od dzieci na swieta


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No i po konkursie wyciskania,teraz 4 dni przerwy i od 5 stycznia wracam do treningow i luznych wpisow w tym watku.
Postanowien noworocznych brak,jedynie pozostaje odrobienie wagi z przed redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Im bardziej się zapuścisz, tym lepszy będzie efekt redukcji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Im bardziej się zapuścisz, tym lepszy będzie efekt redukcji

Tylko ze nie bardzo chce mi sie ja robic,za trudno mi pozniej wracac do wyzszej wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Będą odpowiednie nagrody, to i redukcja będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Będą odpowiednie nagrody, to i redukcja będzie

Nie wiem pozyjemy zobaczymy,sily tez mi troche szkoda bo.przy redu sporo jej trace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136779
Zamiast gainera myślałeś nad zwykłą glukozą spożywczą? Obrzydliwe w smaku ale tanie jak piasek a zawsze to dodatkowe kalorie i ponad 90 g węgli w 100 g porcji. No i - opcja na chama - kupić syrop Megace, po którym jedzenie samo wskakuje do buzi;););)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie wiedzialem jak odpisac zeby Cie nie urazic,nie stosowalem nigdy gainera,glukoze owszem probowalem i odpada.Nie mam tez problemu z apetytem to tak w odpowiedzi na Twoje zainteresowanie,a juz do rzeczy to nie bylo w moich postach pytania i prosby o pomoc,to sa tylko luzne wpisy :),daje sobie rade.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-01-02 06:14:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136779
Wiem, mój post też był tak tylko na luźno. Jesteśmy na forum gdzie ludzie pili cukier stołowy na masę, jedzą paszę dla świń, powstrzymują się od sexu bo testosteron spada i nie jedzą miodu bo fruktoza więc abstrakcyjny pomysł z syropem dla anorektyków uznałem za żart na rozluźnienie
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata na wadze na wakacjach nie stosując diety i treningów

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 2 : Kto ma na SFD największą moc w nogach?

WHEY premium