SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazekm - Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
A Tibes pisał, że zrobił 60.
Pewnie Cię zaskoczy - a tak długo cicho siedział!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tibes zdaje się pisał o wyciskaniu ?
tibes
Może krew spływa i schodzi pompa, która znacznie utrudnia. Zrobiłem dziś ok. 60 powtórzeń, nie wiem czy to dużo, ale będę powtarzał bo dużo rzeczy można zrobić lepiej.

A te brzuchy to mnie zaskoczyły, myślałem, że dużo więcej zrobię, Spróbuję również poprawić




Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-06-29 18:40:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
drazekm - brawo!
Może masz rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1798 Napisanych postów 2911 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73491
piękna forma, a MU rewelka

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
nadine 21
piękna forma, a MU rewelka

Dzieki,dzis tez bylem na drazkach probowalem uczyc sie MU gmnastyczmego ale mi nie wychodzi a na koniec zrobilem kilka mu i zalowalem ze nie sprobowalem maxa bo dynamika byla super


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-06-30 05:33:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Graty!!
Wysuszyłeś się na maksa! Choć niby nie było z czego.
Do tego siła na drążkach pozostała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Graty!!
Wysuszyłeś się na maksa! Choć niby nie było z czego.
Do tego siła na drążkach pozostała

Dzięki,no niby nie było z czego bo na starcie waga 68 kg przy wzroście 170 niby niedowaga :),a po trzech miesiącach waga 59,5 kg czyli 8,5 kg mniej,ludziom ciężko zrobić taki wynik w trzy miesiące nawet przy wagach znacznie większych.
Na siłce pytają mi się jak z siłą po takiej redukcji ?,ja odpowiadam "oczywiście osłabłem sporo w wyciskaniu na ławie poziomej ale się nie dołuję i nie biorę tego do głowy to normalne,ale w moim przypadku mam coś w zamian przy spadku wagi robię postępy w ćwiczeniach z własnym ciężarem ciała na drążku i poręczach.W muscle upach w porównaniu do zeszłego roku niby zrobiłem mniej ale poprawiłem technikę w pierwszych dziesięciu powtórzeniach więc jest i tak na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Gen chudości masz !!!

To jak teraz będziesz jadł??

Skoro na masie 68kg nie mogłeś przekroczyć.. a ja do 68 na redukcji nie mogę dojść!!
Przy tym samym wzroście.

I ciekawostka:
http://aros.pl/ksiazka/nowa-perspektywa-pochodzenie-zycia-swiadomosci-i-wszechswiata 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Gen chudości masz !!!

To jak teraz będziesz jadł??

Skoro na masie 68kg nie mogłeś przekroczyć.. a ja do 68 na redukcji nie mogę dojść!!
Przy tym samym wzroście.

I ciekawostka:
http://aros.pl/ksiazka/nowa-perspektywa-pochodzenie-zycia-swiadomosci-i-wszechswiata

Chyba tak (ektomorfik) łatwo mi schudnąć trudno przytyć więc nie mogę pojąć jak ktoś może mieć problemy z rzuceniem wagi :),wystarczy być na ujemnym bilansie.Ja ważyłem się codziennie nawet po kilka razy i reagowałem na bieżąco jak nie spadała waga to mniej jadłem lub dokładałem wysiłku a przeważnie i to i to czyli dwa treningi dziennie siłka i drążki.
Jak teraz będę jadł ?,różnie jak będę chciał czasem mało czasem dużo bez planu i zawracania sobie tym głowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szajba,Konkurs Krata Na Lato 2017

Następny temat

Tibes - Konkurs Krata na Lato 2017

WHEY premium