SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazekm - Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Drazek - pierwszy wpis i już wrzucone "zdjęcie po". Tylko konkursowych gatek zabrakło - zapewne na finał będą!

Powodzenia! Będę zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie sa potrzebne zdjecia calej sylweki to i gatki nie potrzebne,a fotke kraty najlepsza ma Szajba,ja jeszcze nie robie zdjecia.konkursowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Będziesz wrzucał swoje menu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Będziesz wrzucał swoje menu??

Jakie menu ? :),wszystko co miałem do napisania w tym temacie jest na poprzedniej stronie w tym poscie
drazekm
Nic nie napisałem o diecie ale ci co mnie znają wiedzą że od pięciu lat gdy redukuję mam tylko jedną MŻ - mniej żreć a częściej,jem to samo co rodzina czyli:chleb,bułki,ziemniaki,zupy,słodycze w małej ilości tylko raz dziennie do kawy itp. nie jem jedzenia fast food i nie pije słodkich i gazowanych napojów.
Założenie na redukcję - zejść z poziomem BF do końca konkursu poniżej 10% wg. kalkulatora SFD.

Co mam robić fotki kromki chleba,połowy bułki lub szklanki herbaty i o tym pisać,nie wydaje mi się to ciekawe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
drazekm
panteon
Będziesz wrzucał swoje menu??

Jakie menu ? :),wszystko co miałem do napisania w tym temacie jest na poprzedniej stronie w tym poscie
drazekm
Nic nie napisałem o diecie ale ci co mnie znają wiedzą że od pięciu lat gdy redukuję mam tylko jedną MŻ - mniej żreć a częściej,jem to samo co rodzina czyli:chleb,bułki,ziemniaki,zupy,słodycze w małej ilości tylko raz dziennie do kawy itp. nie jem jedzenia fast food i nie pije słodkich i gazowanych napojów.
Założenie na redukcję - zejść z poziomem BF do końca konkursu poniżej 10% wg. kalkulatora SFD.

Co mam robić fotki kromki chleba,połowy bułki lub szklanki herbaty i o tym pisać,nie wydaje mi się to ciekawe :)


Dlaczego nie. Ostatnio dużo tu w tematach fotek różnego rodzaju wymyślnych potraw. Przypuszczam że zwykła kromka chleba zrobiła by furorę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Pewnie tak byłby hit :),jednak ja wolę wrzucać np. filmy z ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Wrzucaj jedno i drugie.
Wiesz, kromka chleba tu, herbata tam - dopiero po kilku tygodniach zbierze się to w jakiś system
Pojedyncze posiłki są wyrwane z kontekstu i niewiele mówią

Będę suszył CI głowę!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Wrzucaj jedno i drugie.
Wiesz, kromka chleba tu, herbata tam - dopiero po kilku tygodniach zbierze się to w jakiś system
Pojedyncze posiłki są wyrwane z kontekstu i niewiele mówią

Będę suszył CI głowę!!


Chciales to masz,kawa z mlekiem w lozku na pierwszy posilek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Posiłek drugi - pół bułki z twarożkiem,kurcze zbyt obfity ten posiłek nie mogłem wysłać fotki ze smartfona i musiałem zmniejszyć w kompie,ale zjadłem ten większy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
No, taki dziennik to rozumiem!
Tak trzymać!

Mała ta kawa, a o połowie bułki już nawet nie wspomnę..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szajba,Konkurs Krata Na Lato 2017

Następny temat

Tibes - Konkurs Krata na Lato 2017

WHEY premium