SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazek w futrynie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czołem
nie tak dawno rozmawialismy na tym forum o ćwiczeniach na najszerszy przy wykorzystaniu drązka
pytanie:
na co zwrócić uwagę przy zakupie drążka rozporowego w futryne drzwi, widziałem że niektóre są metalowe inne z jakiegos tworzywa sztucznego
który jest lepszy albo moze inaczej:
który jest zły
pozdroofka
R

Radek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Ja mam taki metalowy. Fajny jest tylko mam za waskie futryny w dzrzwiach i nie mogę na szerokim rozstawie jechać.
Kup taki zeby był wytrzymały, a nie zaden chłam..
Pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
WITAM. z tym że w futrynie będzie niestety mały rozstaw rąk i tu może być problemik z poszerzaniem szerokiego.


Wybor nalezy do Ciebie.
Minister Zdrowia, Szczescia i Pomyslnosci.

TRY & WIN
GREETINGS

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak z ciekawosci ile taki drazek kosztuje?

pozdrawiam
iNv
</www.inve.republika.pl/> 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
Coś koło 130 zł.

"Trening czyni mistrza"

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie coś od jakiś 2 lat, wtedy kosztowało kilkanaście złotych. Całkiem nieźle się ćwiczy, ale trzeba bardzo mocno dokręcić. Na początku tego nie zrobiłem, upadłem razem z drążkiem na plecy i się zapowietrzyłem.
Mój drążek jest z metalu pomalowanego farbą. Jednak polecałbym takie pokryte jakąś gąbką, bo do tego muszę używać rękawic żeby mi się ręce nie ześlizgiwały. Jednak są one droższe a takie rękawice (pokryte gumą) można kupić w sklepach z artykułami BHP.



Zmieniony przez - PF w dniu 2001-09-24 22:50:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Taki drążek przynajmniej w Krakowie, razem z gąbkami po bokach i wyglądający całkiem ok tzn dosyć porządnie kosztuje niecałe 50zł.

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
W Makro mozna było kupić drążek Aran Sport. Taki do futryny i z gabkami- fajny jest bo mam takiego :)
Pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeden gość ze sklepu odradzał produkty Aran Sport, ale to niekoniecznie musi cokolwiek znaczyć, idąc jednak dalej za ćwiczeniem najszerszego to czy podciąganie na drążku włączyc to planu treningowego w dniu ćwiczenia grzbietu, jesli tak to jaką technikę podciągania stosować i w jakich podziałach na powtórzenia i serie, czy może raczej traktować drązek na zasadzie: ile wlezie w wolnych chwilach?

Radek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
No, wiadomo, że jak będziesz cały czas katował plecki czy też bicepsy to masy raczej nie nabierzesz, raczej wytrzymałości i kondycji ;P Lepiej rob wieksze odstepy czasu.

"Trening czyni mistrza"

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
zbyt mocno nie poszerzysz swoich mięśni, bo drążek jest za wąski. Dobre odczucia są wtedy, gdy złapiesz się drążka w naprawdę szerokim uchwycie i tak będziesz się podciągać. Na wąskim chwycie poprawisz grubość pleców, a przy maxymalnym rozciąganiu i podciąganiu w wąskim chwycie rozwiniesz biceps

Pozdrowienia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co powiecie na to?

Następny temat

Pompki kółkiem !!!

WHEY premium