SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

drago77 - dziennik treningowy

Wysłana -
Wczoraj zrobiłem 3 podbiegi, ale w nocy przed treningiem prawie w ogóle nie spałem. Dziś zrobiłem 5 podbiegów. Mogłem zrobić więcej, ale też nie byłem do końca zregenerowany, a w tym tygodniu jeszcze raz chcę zrobić podbiegi.

Do tego dochodzą pompki itp. Ogólnie trzymałem się 2300 kcal. Nie wiem, być może później podbiję kcal, ale na tą chwilę jest redukcja i jednak chciałbym ją mieć gdzieś z 3 - 4 miechy.


Zmieniony przez - drago77 w dniu 2016-05-17 23:42:37
Wysłana -
Wczoraj DNT. Dziś już poszło 12 podbiegów. Dziś zjadłem ok. 3000 kcal, z czego ponad 200 g białka i 202 g węgli, reszta wiadomo tłuszcz. Na niższych węglach o wiele lepiej mi się ćwiczy niż na wysokich. Nie chodzę ospały, nie mam zakwasów i trening jest lepszy.
Wysłana -
Wczoraj ani dziś nie trzymałem diety, do tego dziś zjadłem ponad litr lodów xP Wszystko jest dla ludzi, ale jak jest redukcja to albo się ją trzyma albo je lody. Tak więc od jutra przechodzę na redu bez jedzenia słodyczy, lodów, etc. i będę trzymał się kalorii. Jeżeli tak nie będzie to zamykam dziennik.
Wysłana -
Dziś zjadłem 2300 kcal. Trening - podbiegi. Z rana obudziłem się z kaszlem (chyba po wczorajszych lodach) i nie wiedziałem czy robić trening czy nie, ale jednak zrobiłem. W sumie zrobiłem 7 podbiegów, ale dosyć mocnych, na tyle że nie dałbym rady zrobić więcej podbiegów.
Wysłana -
Jeżeli chodzi o redukcjo - masę, to powiem tak. Wczoraj zrobiłem 10 powtórzeń na kółku do treningu mięśni brzucha, a wieczorem pompki i mocno czułem mięśnie brzucha. Wniosek? Muszę jednak trochę poćwiczyć na tym kółku. No to właściwie tyle, Dietę trzymam, kalorie w granicach 2300 kcal miałem.
Strona 6 z 6
Dodaj odpowiedź