SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drago77 - dziennik treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich. Nazywam się Filip, mam 25 lat. Zakładam ten dziennik w celu zapisywania moich rozpisek diet i treningów. Obecnie głównym celem jest redukcja. Poniżej wklejam kilka moich danych:

- wzrost: 168 cm
- waga: 80 kg
- typ budowy: endomorfik
- zapotrzebowanie kcal przy średniej aktywności: 2880 kcal
- szacowany poziom bf: 25%
- obwód w pasie: 95 cm
- obwód klatki: 100 cm
- obwód łydki: 36,5 cm
- obwód uda: 61 cm
- obwód szyi: 41 cm
- obwód bicepsa: 35,5 cm

Tak więc tak to wygląda. Widać, że nieźle mnie zalało. Z kalkulatora wyszło mi, że mam 21% bf, ale w to za bardzo nie wierzę. Liczę na oko, że mam min. 25% bf. Co mogę jeszcze napisać, będę robił głównie HIITy w terenie, na płaskim, pod górę, marsze pod górę, wykroki pod górę itd. Pewnie dojdą też jakieś pompki i inne ćwiczenia.

Dietę mam prostą, opiera się na 3 posiłkach: łopatka wieprzowa, jaja i ryż biały.

Nie pozostało mi nic innego jak zaprosić do komentowania :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chodzi o redukcjo - masę, to powiem tak. Wczoraj zrobiłem 10 powtórzeń na kółku do treningu mięśni brzucha, a wieczorem pompki i mocno czułem mięśnie brzucha. Wniosek? Muszę jednak trochę poćwiczyć na tym kółku. No to właściwie tyle, Dietę trzymam, kalorie w granicach 2300 kcal miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Siemanko, wzrost i waga podobne więc będę zaglądać. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Fajnie, że powstał kolejny dziennik w dziale będę zaglądał

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Siema! Wiosna idzie to i dzienniki się pojawiają ;D

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witamy w dziale

Możesz wrzucić tę dietę w postaci zrzutu z kalkulatora żywieniowego. Zawsze to ktoś ogarnięty rzuci okiem.

Powodzenia !

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za wpisy :)

Dieta wyglądała tak:

łopatka wieprzowa 445 g
ryż biały długoziarnisty 220 g
jaja 250 g
pomidor 80 g
razem 2253 kcal, b 119 g, t 121 g, w 173,5 g

Przed treningiem zjadłem część ryżu i trochę mięsa, po też zjadłem ryż i trochę więcej łopatki, a wieczorem pozostały ryż i jaja.

Dziś robiłem HIITa w terenie, dojechałem rowerem 3 km w jedną stronę do górki i później zrobiłem 3 serie sprintów pod górę, w sensie sprint ok. 120 m pod górę i trucht z górki. Po 3 serii serce coś mi zaczęło za mocno bić i stwierdziłem, że na dziś koniec. Ogólnie miałem mroczki przed oczami i odruch wymiotny, ale wiadomo, jak pół roku nic się nie robiło to nie może być inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Kcal OK. Powiedziałbym, że nawet trochę za mało jak na początek redukcji.Możesz podciągnąć białko do 150g i węgle na poziomie 250 w dni treningu (tłuszcz wtedy do 100-80g) i w dni wolne wiecej fatu a mniej węgli.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko spróbuję podwyższyć do 150 g. Węgle zostawię jak są, chyba że nie będę wyrabiał to je podwyższę. Nie wiem czy będę robił rotacje węglami, z resztą to dopiero początek i wszystko może się zmienić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś też zrobiłem HIIT. Był to tym razem HIIT 12 / 20 x 12, czyli 12 sekund pracy, 20 odpoczynku i tak 12 razy. Robiłem go na mniej więcej prostej nawierzchni. Dieta prawie taka sama jak wcześniej, kalorie i makrosy też więc nie będę wklejał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś dzień nietreningowy. Zrobiłem pewien błąd w diecie. Wstałem dziś z rana cholernie głodny i nie miałem pojęcia czemu tak jest. Głodny jestem jak jem ok 1850 kcal i mniej. Z rana zjadłem większość tego co miałem zjeść przez cały dzień ^^ i myślę coś jest nie tak. A co się okazało? Łopatka wieprzowa, którą kupiłem nie ma 250 kcal tylko 120, a w pon i wt nie zjadłem ok 2200 kcal tylko ok 1600

Tak więc dziś zjadłem trochę więcej kcal niż normalnie planuję. Dieta poniżej:

łopatka wieprzowa BIEDRONKA 395 g
ryż biały długoz. 220 g
jaja 400 g
pomidor 170 g
majonez 60 g
chleb baltonowski mieszany 95 g

razem 2430 kcal, b 157,2 g, t 99,6 g, w 227 g

Jak widać wpadło trochę syfu, ale to dlatego, że trochę późno znalazłem makrosy łopatki z biedronki i nie miałem za bardzo czym wypełnić luki. Mimo to nowe makro łopatki jest lepsze od starego . Jutro postaram się dać coś innego zamiast chleba i majonezu.


Zmieniony przez - drago77 w dniu 2016-04-06 22:47:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj i dziś robiłem HIITa. Wczorajszy trening był... słaby Raz że się nie wyspałem, a dwa że przed treningiem zrobiłem godzinę ćwiczeń wzmacniających dolną część ciała i później bolały mnie nogi i nie mogłem nawet dobrze się rozpędzić. Mimo to zauważyłem chyba pewną rzecz. Nie ma sensu robić HIITa od razu na maksa, lepiej na początku zacząć wolniej i każdą rundę przebiec w mniej więcej takim samym tempie, bo jak się zacznie mocno to później nie da się tego utrzymać. Bardziej czuję właśnie takiego HIITa niż jak zaczynam bardzo szybko, a kończę wolno. W równym HIITcie można też ostatnią rundę zrobić mocniej.

Dziś dojechałem sobie ok. 1 km rowerem na pola, później zrobiłem sobie HIITa i mała rundkę z 2 km rowerem po polach.

Dieta z dziś:

łosoś 620 g
ryż biały długoz. 300 g

razem 2269 kcal, b 146 g, t 85 g, w 231 g


Zmieniony przez - drago77 w dniu 2016-04-08 14:26:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kompendium Crossfitu

Następny temat

fsl - Dziennik Treningowy

WHEY premium