SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drżenie mięśnia przy podnoszeniu ręki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Witam mam32l ostatnio mam taki problem, ze podnosze ręke tak jak bym ćwiczył na biceps (tylko na sucho samą ręke bez hantla) podnosz i opuszczam i przy podnoszeniu i opuszczaniu mięsien drży tak jakby to byl nie lada wysilek.
Dodatkowo caly czas czuje sie ogolnie zmeczony.
Morfologia krwi tarczyca magnez potas -ok
Czy to moze byc od krazenia?, bo od wielu lat mam srednia tolerancje wysilku (10mets) lekarze mowia ze niby slaba kondycja a ja wierdze ze to raczej po jakis infekcjach z dziecinstwa uszkodzenie serca (echo serca drobne fizjologiczne niedomykalnosci)
Wedlug mnie drugi wariant to cos z miesniami
I 3wariant to nerwica ktora mam i moze nawet depresja ale nie wiem czy to moglo by dawac takie objawy z miesniami.
Moze ktos cos podpowie , ewentualnie jakie bad zrobic jakiego lekarza odwiedzic.

Zmieniony przez - tyfus w dniu 2012-03-01 10:21:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
Również dołączam się do pytania czy udało wam się zdiagnozować problem?
Trochę o mnie: drżą mi mięśnie przy jakiejś nietypowej pozie albo przy podnoszeniu trochę cięższych przedmiotów (nie mówię o kubku z kawą tylko czymś cięższym). Gdy robię pompki albo brzuszki to też dochodzę do momentu gdzie drżą mi ręce albo brzuch.
W lutym 2019 r. byłem u neurologa ale z czymś innym, a dokładnie z fascykulacjami, bo naczytałem się na internetach, że może to być objaw SLA - neurolog powiedziała, że wymyślam i nie widziała podstaw do badania EMG i wszystkie odruchy miałem w porządku.
W lipcu 2019 byłem u kolejnego neurologa, o fascykulacjach tylko napomniałem a główny powód to były krótkotrwałe mrowienia w różnych częściach mojego ciała oraz też mu pokazałem drżenia mięśni przy wykonywaniu brzuszków. Doktorek powiedział, że póki co odruchy mam ok i na luzie mam zarejestrować się na NFZ i porobimy jakieś tam badania na te mięśnie i moja kolejna wizyta to koniec listopada 2019 r.

Od siebie mogę jeszcze dodać to, że kiedyś regularnie ćwiczyłem na siłowni, natomiast od 3 lat kompletnie nic. Z łapy 40 cm zeszło mi z powrotem na 35-36 cm. Także siła na pewno już nie ta sama. Do tego mam problemy z kręgosłupem na odcinku lędźwiowym - z tym problemem zacznę walczyć jak ogarnę problemy neurologiczne.


Zmieniony przez - pawcio181 w dniu 2019-11-15 09:44:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180
ciezkie pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
No pytanie nie łatwe,a i dolegliwości uciążliwe.



Zmieniony przez - tyfus w dniu 2012-03-01 11:13:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Może też być sprawa neurologiczna...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 409
Z takimi problemami do neurologa. Problem może być nadmiar bądź niedobór magnezu.
Trenujesz coś regularnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Bylem u neurologa , popukał i niby ws
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Dziecko mi nacisnęło klawiature dlatego ten powyzszy post bo nie moge go juz edytowac.
Bylem u neurologa , popukał i niby wszystkie odruchy ok.
Ale bede miał jakas diagnostyke neurologiczna, tylko jeszcze niewiem dokladnie kiedy.



Zmieniony przez - tyfus w dniu 2012-03-03 20:19:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 116 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404
Same odruchy to za malo, ale lekarza dobrego obrales, natomiast napewno trzeba bedzie zbadac wiecej, moze EMG Ci zleci, albo inne, a inna kwestia, leki jakies zazywasz ? Moze to jakies objawy uboczne, chociaz przy nerwicy takie rzeczy moga wystepowac jak najbardziej z tego co sie orientuje, wiec moze jeszcze w tym kierunku trzeba uderzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Magnez w krwi mam srodek normy,ale podobno ma to sie nijak do ilosci magnezu w tkankach. Dzis zrobilem 10 pompek częsłem sie w trakcie masakrycznie a pozniej przez 2 godz jak podnioslem obie rece to trząsły sie normalnie delira. Pozniej byl stan jak wczesniej czyli miesnie drża ale w srednim natezeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Mialem zrobione badanie rezonas glowy i eeg i podst krwi, bo miale jeszcze mimowolne ruchy nogi.
Badania nic nie wykazały.
Mowili ze do emg nie ma podstaw, a przeciez mam slbosc miesni rak i nog.
Mam tylko opisowo ze objaw kola zebatego czyli cos jak w parkinsonie.
Czytalem neta i moze to zapalenie wielomiesniowe, albo stwardnienie zanikowe boczne, choc lekarz powiedzial ze zanikowe boczne wyklucza nie wiem tylko na jakiej podstawie.
Jedno wiem ze cos jest nie tak i nie wiem gdzie dalej sie udac

Zmieniony przez - tyfus w dniu 2012-03-22 12:56:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Cześć,

wiem, że wątek stary, mam dokładnie te same objawy. Udało Ci się dojść do sedna problemu, zdiagnozować to?

Z góry dzięki za info.
Pozdrawiam
N.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

retinoidy a spadek masy mięśniowej

Następny temat

retinoidy a spadki masy

Wiecej