SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drążek sufitowy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2190
Witam, widziałem mnóstwo tematów o dobór drążka do treningu w domu, zdecydowałem się na drążek sufitowy, tylko zastanawia mnie jedna sprawa. Czy taki drążek wytrzyma http://allegro.pl/drazek-cwiczen-podciagania-sufitowy-tytansport-hit-i5517119218.html obciążenie 110 kg + około 40 kg dodatkowego obciążenia? wiadomo 150 kg, rożne rwania, bujania itp. Chodzi mi o spawy bo jak przyczepic go do sufitu to wiem i to nie będzie problemem, mieszkam w domu rodzinnym i mam betonowy strop. Spaw między rurką a słupkiem jest od boku, czy to go nie osłabia? na drążkach droższych widziałem że spawy są na samym dole, czyli od dołu słupka a nie od boku. wytrzyma chociaż ze 3 lata ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
producent zapewnia ze wytrzyma 250kg. Wiesz....nie sądzę by ktoś dał sobie obciąć cokolwiek by Cię zapewnić że wytrzyma,bo wystarczy że trafisz na wadliwy jeden produkt z tysiąca i ktoś zostanie bez czesci ciała

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2190
Bo tak się zastanawiam czy zamawiać ten który pokazałem w linku czy rozglądać się za czymś innym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
tej decyzji za Ciebie nie podejmę

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2190
no nie podejmiesz bo ją podejmę sam, ale może mógłbyś doradzić czy sam dla siebie zdecydował byś się na takie cudo czy raczej szukał czegoś innego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
sam dla siebie w ogóle bym nie brał drązka z zakrzywionymi rączkami na końcach. Nie lubię takich, preferują całkowicie proste

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla 14- latki

Wiecej