SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drążek

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4952
Szczerze mówiąc, plecy ćwiczyłem zawsze na maszynach i robiłem wiosłowanie sztangą, ale niedawno sprawiłem sobie drążek i mam w związku z tym małe pytanko - co dokładnie rozwija podciąganie szerokim nachwytem a co podciąganie podchwytem na szerokość barków?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plecy,plecy i plecy może trochę na barki szer uchwyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Szeroki chwyt powoduje ze najszerszy sie za***iscie rozciaga i jest dla mnie najlepszym cwiczeniem na plecy.
Waski chwyt pobudza do pracy barki,biceps i ogolnie cale cialo pracuje.

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
W wezszym chwycie angazujesz bardziej biceps i przedramie, jesli o plecy chodzi - to ich srodkowa czesc. Pracuja takze miesnie brzucha.

"zycie jest za krotkie by byc malym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W szerokim Ci sie rozciaga? To dziwne, bo mam uzasadnione
wrazenie, ze i poczatek i koniec ruchu w tym cwiczeniu to nie jest maksimum ruchu dla tego miesnia.

Juz znacznie lepiej rozciaga podciaganie podchwytem ale weziej niz barki. na szerokosc barkow faktycznie pracuja mocno bicepsy, ale wystarczy chwycic nieco weziej, skierowac lokcie na zewnatrz i mamy doskonale cwiczenie na najszerszy.



bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Szeroki chwyt przepracowuje przede wszystkim m.obłe, które tworzą 2 buły pod pachami, m.najszersze tylko okrywają m.obłe. Przy węższym chwycie angażują się bardzo bicepsy, ale i barki, z tym, że jest to dla nich bardzo duzy wysiłek. Aby móc się dobrze podciągać trzeba mieć zdrowe i silne barki

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 594
Podciąganie szerokim chwytem na drążku poszerza plecy i oddziaływuje szczególnie na najszersze części pleców , odciąganie w wąskim chwycie bardziej działa na bark i środkową część pleców.

Yo Man

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Barki? W ktorym etapie?
Tylna glowa to pracuje, ale wlasnie przy
szerokim uchwycie.. a przy wakim - jakos
nie wydaje mi sie.



bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening brzucha a cała sylwetka

Następny temat

TRENING NA KLATĘ wygląd..

WHEY premium