SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drżenie mięśnia przy podnoszeniu ręki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie takie same czyli co takiego , drżenie tylko przy ćwiczeniu bicepsa czy coś jeszcze ? Zrobiłeś już jakieś badania albo konsultowałeś się u jakiś specjalistów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
Również dołączam się do pytania czy udało wam się zdiagnozować problem?
Trochę o mnie: drżą mi mięśnie przy jakiejś nietypowej pozie albo przy podnoszeniu trochę cięższych przedmiotów (nie mówię o kubku z kawą tylko czymś cięższym). Gdy robię pompki albo brzuszki to też dochodzę do momentu gdzie drżą mi ręce albo brzuch.
W lutym 2019 r. byłem u neurologa ale z czymś innym, a dokładnie z fascykulacjami, bo naczytałem się na internetach, że może to być objaw SLA - neurolog powiedziała, że wymyślam i nie widziała podstaw do badania EMG i wszystkie odruchy miałem w porządku.
W lipcu 2019 byłem u kolejnego neurologa, o fascykulacjach tylko napomniałem a główny powód to były krótkotrwałe mrowienia w różnych częściach mojego ciała oraz też mu pokazałem drżenia mięśni przy wykonywaniu brzuszków. Doktorek powiedział, że póki co odruchy mam ok i na luzie mam zarejestrować się na NFZ i porobimy jakieś tam badania na te mięśnie i moja kolejna wizyta to koniec listopada 2019 r.

Od siebie mogę jeszcze dodać to, że kiedyś regularnie ćwiczyłem na siłowni, natomiast od 3 lat kompletnie nic. Z łapy 40 cm zeszło mi z powrotem na 35-36 cm. Także siła na pewno już nie ta sama. Do tego mam problemy z kręgosłupem na odcinku lędźwiowym - z tym problemem zacznę walczyć jak ogarnę problemy neurologiczne.


Zmieniony przez - pawcio181 w dniu 2019-11-15 09:44:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

retinoidy a spadek masy mięśniowej

Następny temat

retinoidy a spadki masy

WHEY premium