SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dotyczy prhormonów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie dotyczące prohormonów mianowicie czytałem już dużo artykułów o tych specyfikach ale chciałbym wiedzieć jaka jest opnia ludzi którzy stosowali prohormony. Wiem że to działa, ale nie wiem jak to wygląda w praktyce (jak duże efekty)
i czy warto.

Przemeczek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
55555 .Uwazaj z tym "ostrym" cwiczeniem ,bo mozna sie szybko przejechac. A trenujac rok jak napisales nie wydaje mi sie zebys wiedzial juz wszystko . Nie sztuka pojac wiedze sztuka jest ja umiec zastosowac na sobie , a jak to juz pojmiesz to potem mozna uczyc innych. Niestety na to potrzeba czasu.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ph na jednych dzialaja na innych nie. Niestety musilabys sie sam przekonac co do skutecznosc tych wynalazkow. Z pewnoscia lepiej najpierw sprobowac ph, a pozniej pchac sie w sterydy (moze w miedzyczasie odechce sie koksowania, albo w ogole trenowania, nigdy nie wiadomo).

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Efekty nie sa tak duze jak po braniu sterydow. Ale zawsze to jakas alternatywa.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PROHORMONY TO JEDNA WIELKA SCIEMA, GOWNO I STRATA PIENIEDZY! Robilem cykl Anotesten/Nortesten/Acetabolan-II MuscleTecha. Koszt spory, bo cos kolo 8 baniek, a przyrosty smieszne - 1 czy 2 kilo przy maksymalnie dobrym odzywianiu... Z calego serca odradzam!


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Nieprawda. Prohormony dzialaja. Moze nie na kazdego , kto nie ma czystych receptorow. Ja bralem i jak juz powiedzialem poczulem ich dzialnie. Niewielki wzrost sily , szybka regeneracja , mniejsze zmeczenie potreningowe. Nie powtarzam to takie same efekty jak po sterydach. Sprawdzalem dzilanie prohormonow u mnie w klubie na trzech innych osobach i mialy one podobne efekty. Uzywalem Androbolic ( Prolab ) i nor-diol ( Dimitri ).

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedzi

Przemeczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
55555 a spodziewales sie, ze spuchniesz jak po omie? 1-2kg miesni to nic w ciagu, zakladam, dwoch miesiecy? Rozumiem jesli ktos wazy 60kg to nawet po jakims gownianym gainerze i dobrej diecie polaczonej z treningiem zacznie rosnac. Jednak jesli ktos doszedl zalozmy do 90 czy 100kg i sa to same miesnie to chyba lepiej sprobowac ph, niz ladowac sie w koks.
Zalozmy, ze ktos wazy 100kg ma ok 12% tluszczu i zdecydowal sie na cykl prima i wino (omen i meta odpadaja bo bardziej nalewa niz daje czysta mase miesniowa) ile mu pojdzie, podejrzewam, ze nie wiecej niz 3-4kg i co sterydy sa tez do bani?
Poza tym ph nie wybaczaja tak latwo bledow w diecie jak koks. Trzeba dorzucic glutamine, BCAA, no i oczywiscie duzo bialka i snu. O intensywnym treningu nie wspominam. Bardzo czesto slysze negatyne opinie o ph od mlokoskow, ktorzy cwicza rok lub dwa, sa rozczarowani kreatyna, ph, mysla, ze juz wszystkie rozumy pozjadali i twierdza, ze tylko na mecie moga cos jeszcze zyskac.
Ludzie po dwoch latach treningu to wy dopiero wiecie jak sztange wyciskac i cos tam o diecie. Jeszcze raz podreslam lepiej sprobowac ph niz koks i to po paru latach treningu (intensywnych treningow).

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maku... to jest Twoje zdanie, a ja sie z nim nie zgadzam i mam odmienna wizje! Cwicze na razie niecaly rok i wydaje mi sie, ze umiem wyciskac sztange, a o diecie tez mam pojecie... Co Ty myslisz, ze czas jest jedynym kryterium?!? Powiem krotko, moim zdaniem ktos kto cwiczy rok i przy tym na maksa sie interesuje wszystkimi aspektami tego sportu moze miec lepszy stan wiedzy niz ktos kto chodzi na silownie 5-6 lat... Takie jest moje zdanie! Obserwuje roznych ludzi u mnie na silce i niektorzy cwicza bardzo dlugo, a wygladaja ch*jowo i maja gowniane pojecie o tym co robia...


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piatki tu chodzi o wiedze, ktorej nigdzie nie wyczytasz, a mianowicie o umiejetnosc wsluchania sie w swoj organizm, jak reagujesz w okreslonych sytuacjach, przy pewnej diecie lub stosujac niektore suplementy. Dobra, wziales ph i nic, jesli chcesz sprobuj koksu (chyba juz probujesz jak dobrze pamietam). Daze do tego, aby mlody czlowiek, decydujacy sie na sterydy najpierw wyprobowal wszystkie dostepne suplementy, odzywki i jako ostatecznosc traktowal koks, albo w ogole nie bral pod uwage takiej mozliwosci.
55555 przyznasz chyba, ze wszedzie, w kazdej dziedzinie zycia istnieja niuanse, o ktorych sie nigdzie nie wyczyta, nikogo nie zapyta, po prostu, trzeba samemu na sobie to wyprobowac. W przypadku kulturystki tak jest przede wszystkim, dotyczy to diety, dlugosci snu, okresu regeneracji, etc. To sprawy bardzo indywidualne, tak jak w ogole ten sport.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko pieknie, ale trzeba zadac sobie tez pytanie, czy starczy zapalu(?), IMO rok to nie jest dlugo i istnieje duuuze prawdopodobienstwo, ze za jakis czas pojawia sie jakies wazniejsze priorytety lub po prostu "sie odechce", a wtedy pieknie zbudowana sylwetka legnie w gruzach, a jak przy tym siada psycha.... (bylem wielki, jestem maly)
sztuka nie jest zbudowac, sztuka jest utrzymac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie tak lafar, dokladnie. W moim przypadku nie nastawiam sie obecnie na rozwoj olbrzymiej masy miesniowej (choc przyznam, ze stosuje mikrocykle na mase). Obecnie pracuje nad szczegolami, uwypuklenie bicepsow, tylne aktony naramiennych, podkreslenie miesni zebatych. Takie mam teraz priorytety. Po trzynastu latach cwiczen...

Pozdrowka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy sustanon jest dobry ????

Następny temat

Jakie koksy na początek ????????????

WHEY premium