SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dostinex dawkowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
siema mam pytanie odnosnie dostinexu,jest troche w podwieszonych ale raczej o tym jak dziala ,albo ze zbija prolaktyne ,ze dobre z trenem,ale malo o dawce, ankiety nie wklejam bo cylk mam rozpisany
,deca(300mg) bedzie leciec 12tyg w 13,14tyg enana(500mg) zaczne propa z trenem(tri-tern150mg)zaczne od 75mg e2d trenu-8tyg,odpowiednio prop-10tyg
kiedy zaczac dostinex i w jakiej dawce mam tab 0,5mg ,mam tez niepokalanka stezenie 400mg w kapsie,niepokalanka mysle juz brac przy dece profilaktycznie z b6
prosze o rade odnosnie dostinexu-jaka dawka i co ile
niepokalanek od kiedy



Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2013-02-22 17:56:38

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Dostinex jest lekiem, który stosuje się w czasie zapobiegania laktacji po porodzie lub zahamowania już rozpoczętej laktacji. Stosuje się go również w sytuacji leczenia gruczolaka przysadki. Wynika to z tego, że dochodzi do nadmiernego wydzielania prolaktyny, tzw. hiperprolaktynemii, co z kolei powoduje zaburzenia miesiączkowania, mlekotok, a nawet bezpłodność. Warto wspomnieć, że cieszy się on również zastosowaniem w kształtowaniu sylwetki, kiedy to w wyniku stosowania środków dopingujących, poziom naszej prolaktyny jest zbyt wysoki.

Lek stosuje się według zaleceń lekarza, razem z posiłkami. W sportach sylwetkowych, z reguły popularne jest stosowanie 2 x 0,5 mg na tydzień.

Warto pamiętać o tym, że jak każdy lek, również i Dostinex ma skutki uboczne. Zaliczyć do nich można:

- bóle głowy,
- wymioty,
- nudności,
- zaparcia i niestrawności,
- nieżyt żołądka,
- senność,
- kołatanie serca,
- krwawienie z nosa,
- wzrost ciśnienia,
- osłabienia.

Zazwyczaj pojawiają się one w dwóch pierwszych tygodniach leczenia. Warto pamiętać o tym, że w trakcie leczenia nie należy prowadzić pojazdów i obsługiwać urządzeń mechanicznych.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Dawki male masz, to spokojnie styknie 2 x 0,5mg dosti / week, to max.
Nawet bez dosti by sie obeszlo, ale jak masz to stosuj,srodek fajny.

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-02-22 18:01:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
ale mysle o podbiciu deki do 400 i enana do 750,zakladajac ze tak zostanie 300do500 to kiedy zaczac dostinex ,jak wskocze na tren i jak dlugo brac do konca trnu,cyklu?potem planuje most i sie zastanowie co dalej

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2013-02-22 18:05:10
1

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No ja osobiscie uwazam ze to sa zbyt malutkie dawki na dostinex, ale jak mowie, masz pod reka, chcesz, to bierz a kiedy zastosowac, to najlepiej by bylo w trakcie cyklu isc na badania, wtedy by bylo wiadomo co i jak, czarno na bialym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
rozumiem,bo w podwieszonych pisza ze raczej powinno sie brac itp,a co z niepokalankiem juz zaczac to w sumie ziola i ile tego brac(teraz leci deka)

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2013-02-22 18:10:51

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Najlepiej zrob tez badanie przed cyklem, zebys mial odnosnik jak bylo przed i jak w trakcie po paru tyg stosowania nandro, chociaz mowie 300g nandro to tak jak nic. Co do ziolek nie powiem, nie stosuje zadne ziolka,dla mnie temat tabu. A w podwieszonych jest pelno bzdur starych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
ja lece 600 deci 750 mixa i nie mam problemów ale jak cie stać to wal dosti.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
Czyli niepokalanek nie powiniem szkodzić,cykl się rozkręca V tydzień i nie zrobiłem badań niestety,ale dąlej nie wiem nic o dostineksie ,skoro już mam i trochę kosztował to chyba szkoda żeby się zmarnował,bo zaraz za deka tren będzie leciał i prolaktyne moze wywalić choć nie musi, chyba wtedy dodam dostinex i skończę z propem,i wejdę na koniec na wino oral i odblok albo most i ponysle dalej

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
Nie chodzi stać czy nie ale z podwiesznych wywnioskowalem ze trzeba albo bromo,cabaser a the Best dostinex,dałem ogłoszenie na babskie forum ze kupie i zaraz ogarnolem,myśląc ze konieczne

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
po co ci dostinex kup cabasar , taniej wyjdzie i bedziesz miał na 3 cykle

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
juz mam

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka problem

Następny temat

DECA+TEST ENanT+ARMIDEX

WHEY premium