SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dorian trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 445 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21215
co sądzicie o treningu dorian yatesa cz nadaje się dla średniozaawansowanych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak ale po zmniejszeniu liczby serii.Dorian do naturalnych nie należy więc na jego treningu zajechałbyś się na śmierć.
Swoją drogą masz cały trening?Bo ja widziałem tylko na nogi,plcey i coś tam jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mozna zmiejszyc ilosc serii jak wynosila ona 1? :)
Chyba, ze mowicie o jego pierwszym programie (robil wtedy po 3 serie - ciagnal to przez 2 lata bodajze) - i tam wtedy raczej zmniejszyl bym ilosc dni treningowych.

Odradzam kopiowanie programu Doriana (jak rowniez jakiego kolwiek innego programu zawodowca )- poczytajcie sobie, co Dorian pisze o 'zaawansowaniu' dla niego 4-5 lat to dopiero 'sredniozaawansowany' i ma racje...



bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh.Złapałeś mnie.Oczywiście chodziło o zmniejszenie liczby ćwiczeń:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robić jedną serie jest nie zmiernie trudno. np. Jeśli robisz uginanie ze sztangą na bicepsy 8 powt. z ciężarem 40 kg to zrób na maxa z ciężarem 110kg. ile dasz rady

Cišgle większy - Paweł!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cos Ci sie chyba pomylilo - jak koles robi uginania ze 40 to w zyciu nie wezime 110kg!
Ja sam robie uginania z 62-65kg a 40 to sie rozgrzewam - wiec wg Ciebie powinienem trenowac 180?
Nie ma nikogo na swiecie zdolnego to trenowania taka
sztanga...

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamietaj o tym, ze Dorian nie byl naturalny....
Treningi zawodowcow w najmniejszym stopniu nie pasuja do amatorow.Zajedziesz sie.Nie radze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4952
bst - zaimponowałeś mi tym ciężarem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Suplementacja w HIT'cie

WHEY premium