SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doradzcie coś(please)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14244
cześć
trenuje od 3 lat mam 26 lat. Nie mam zielonego pojeęcia o sterydach ani o ich zażywaniu.Na początku mojej przygody z kulturystyką namówiony przez kolegów brałem metanabol i wylądowałem w szpitalu na żółtaczke(3 tyg.).Od tamtej pory nawet nie myślałem o SAA ale teraz znowu po głowie przewijają się myśli o zażyciu wyżej wymienionych środków.
chciałbym żebyście jak możecie doradzili mi jakiś cykl na początek ok? uparłem się chce wziąść i cały czas o tym myśle tylko po prostu chcę to zrobić z głową dlatego licze na wasze zdanie.A może prohormony? może ktoś to stosował?

seba
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7609
Apivit mozna kupić w "realu" (hiper-market)
szukać w produktach pszczelich kosztuje coś około 8-9zł

Pozdrawiam

Mada

Pozdrawiam
Mada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
A o kreatynie slyszales ?? LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14244
kreatyne brałem 4 razy właśnie teraz jestem na 4 cyklu

seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!

Czy ta przygoda z żółtaczką nie dała ci dużo do myślenia?A może po kolejnym cyklu skonczy sie (odpukać w niemalowane) na jeszcze czymś gorszym? Jeżeli chcesz jakiś cykl to poszperaj w archiwum i odszukaj cykl Dąbka.Ewentualnie zajrzyj do działu Cyberpakera - Netrition Polska.Tam znajdziesz cos co napewno da satysfakcjonujące efekty bez ryzyka dla zdrowia.

Pozdrawiam!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
zakup sobie ZMA!!!!!!!!!!!
to podnosi testosteron!!!!!!!!!!(po cholere ci koks jak juz raz w szpitalu wyladowales???)

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Ciekaw jestem ile tych metek jadles dziennie i przez jaki czas, i skad ona byla.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14244
brałem 1-2-3-4-5 i w dól tak mi wtedy doradzili zdążyłem dojechać do 5 i po mnie, nic nie mogłem zjeść bo od razu wymiotowałem! zrobiłem się żołty jak chińczyk i koniec po treningach. jak wyszedłem ze szpitala byłem jeszcze bardziej chudy niż przed treningami. meta była ruska
a co to jest to ZMA co mi to da?

seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZMA to naturalny środek (mieszanka cynku, magnezu, ziółek) na podwyższenie poziomu własnego testosteronu.

Chcesz powiedzieć, że miałeś zakończyć cykl na 5 tabletkach mety dziennie???


-----------------
Prawdziwy żołnierz nie umiera - idzie do piekła aby sie przegrupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14244
tak mi wtedy doradzili do 5 a póżniej w dół
czy normalnie w aptece moge kupić ZMA?

seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie sądze abys dostał ZMA w aptece. To tak samo jak kreatyna :) Poszukaj/popytaj w dziale Netriton Polska. Tam mają ZMA sprowadzane z USA (zresztą wszystko mają z USA :).

To ile miał trwać jeszcze ten cykl? Doliczyłem sie narazie 5tyg. + zjazd.. ile ten zjazd miał trwać?!

-----------------
Prawdziwy żołnierz nie umiera - idzie do piekła aby sie przegrupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Myślę, że zdecydowanie nie powinieneś obciążać swojej
wątroby kolejnymi dawkami sterydów. Masz zbyt wrażliwą wątrobę. Pozostań przy suplementach.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powitanie klubowiczow+pierwsze pytanko

Następny temat

Co napisać

WHEY premium