SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doping na nogi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam chciałem zapytać czy są jakieś dobre sterydy...lub odzywki na rozbudowanie nóg ....bardziej chodzi mi o łydki....wiem że 16 lat to stanowczo zamało na sterydy.......lecz mam pytanie czy gdybym naprzykład zrobił zastrzyk w łydke czy to rozejzie sie na całe ciało ....albo zostanie tylko w łydce?? bo słyszałem o sterydach dopunktowych:) oczywiście jeśli są jakieś odżywki co mogą mi pomóc....to zrezygnuje z koksów......niechce być jakiś napompowany.chodzi mi głównie o nogi......dzięki wszystkim z góry:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
są sterydy dzialajace lokalnie...
(-> synthenance)

ale tak czy siak nie uwazam by byly to dobre zabawki dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zreszta zamykam topic bo jest sprzeczny z regulaminem5 tutaj jakikolwiek tekst - byle by byl bardzo dlugi.mp3

Zmieniony przez - om w dniu 2004-09-02 17:07:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
dlaczego niezgodny z regulaminem?

hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc znawcow prohormonow.

Następny temat

Skonczylem z koksami i zastanawiam sie ....

WHEY premium