SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dogue de bordeaux

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
i znow okazja dla milosnikow atletycznych psow mam do sprzedania jeszcze samca 3 miesiecznego i suczke(siostra).rodzice:suka moja colette-po prostu doskonala!rzezba miesnie i do tego bardzo szybka i sprawna jak na takiego psa-mocno czerwona.ojciec bredo import z wegier ciemno czerwony mocno umiesniony.
pies szczeniak rosnie jak na drozdzach,smialy charakter,zapowiada sie super....suczka jest troche nizsza ,tez super budowa ale ma jeden problem ,prawdopodobnie nie bedzi widziala na jedno oko(w tej chwili nie widzi)ma infekcje rogowki(po prostu rogowka oka jest mleczna)jest caly czas w trakcie leczenia ale lekarze przewiduja ze wzroku w tym oku nie odzyska lub odzyska w czesci...jezeli ktos chcialby takiego psa miec i dalej leczyc -sprzedam ja taniej....za samca chcialbym 1800 zl,sucza ok 1000zl.acha suczce nic to oko nie przeszkadza w zyciu codziennym normalnie biega,bawi sie itp.wiadomo ,ze slabiej obserwuje prawa strone(prawe oko chore)zainteresowanych wyslijcie maila na moj adres,zadko ostatni jestem na kulturystyce.......zalacze pozniej zdjecia aktualne..

masti
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gf4ti4200 6mb Tv-out super OC

Następny temat

KUPIE ŻELASTWO - POZNAŃ

WHEY premium