SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobrze ułożyłem?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
est taka sprawa że kumpel poprosił mnie o jakiś ciekawy cykl. Ja już coś takiego
mam , tylko chce się upewnić czy dobrze to wszystko połączyłem. Oto ten cykl:

metanabol 5mg : 1tyg x 4; 2tyg x 5; 3tyg x 6; 4tyg x 5; 6tyg x 4 tab/dzien
testosteron prolongatum : dni w których robi zastrzyk 1,5,9,13,17,21,25,29,33,37
tamoxifen : właśnie kiedy go brać ? czy przez cały cykl , czy w końcówce ? i ile ?
testosteron propionicum : czy warto go dorzucić ? jeśli tak to ile tego ?
hcg : mam tu na myśli polski biogonadyl. czy jest sens go wpychać po cyklu w celu zminimalizowania spadku?
sylimarol : brac czy nie ? btw. zdziwiło mnie że jest on bez recepty ?!

Co Wy na to panowie ? Dobrze rozpisane ? Czekam na Wasze komentarze , ewentualne propozycje mile widzane!

dodam jeszcze że osobnik waży 80kg przy wzroście 180cm , staż 3letni z drobnymi przerwami,
to niejest jego pierwszy cykl.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
sporo mety :) podoba mi sie - ja gustuje w takich androgennych cyklach :)
co do hcg to ja po ostatnim podobnym cyklu bralem clen i dal mi dobre , bardzo dobre rezultaty ,pewnie nie wszyscy sie ze mna zgodza ale akurat tak na mnie zadzialal i dlatego go polecam!
sprobuj clen po cyklu zobaczysz bedzie ok.

zycze przyrostow
Andrzej

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziwny ten cykl na pierwszy raz
po co ci do tego propionicum i sylimarol
nolve zacznij w środku cyklu
co do hcg to wydaje mi się że jest to chyba najlepsze rozwiązanie ale jeśli szkoda ci kasy to clomid przez 14 dni powinien wystarczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamiast sylimarolu opakowanie sylivitu

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Przy takiej ilości metanabolu nie jest Ci potrzebny sylimarol bo osłabi tylko niepotrzebnie jego działanie.Jeśli to pierwszy cykl to zamiast prolongatu polecam winstrol depot tylko poamiętaj że potrzeba tego środka dużo 5-6 opakowań to minimum.Przy takim cyklu śmiało możesz wziąć właśnie clenbuterol.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to niejest pierwszy cykl ! clena dostane w aptece i skolko eta stoit ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Tamoxifen po cyklu. Jedna tabletka rano, druga wieczorem. Propionicum nie ma sensu brac. Metki troche za duzo. Wystarczy ja brac bez wejsc i zejsc po 4 szt. w srodku cyklu. Co do hcg to brac obowiazkowo pierwszy strzal tydzien po ostatnim strzale SAA.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak robic zastrzyki z B12 ?

Następny temat

metanabol

WHEY premium