SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

dobry ortopeda w Poznaniu>?

Wysłana -
krysbedn
czy jest w Poznaniu ortopeda, który zajmuje się zwyrodnieniem ogólnostawowym? Żeby wszystko załatwić za jednym zamachem - biodro, kolano, stopę, nadgarstek, ramię.... Z Funduszu

Polecam Tobie dobrą książkę o tematyce związanej z leczeniem zwyrodnień stawów. Może coś się przyda.
Margaret Hills, Christine Horner, ,,Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw"
Wysłana -
rozróżniasz zwyrodnienie od zapalania ?
Wysłana -
W książce autorka opisuje swoje doświadczenia i odczucia związane z leczeniem reumatoidalnego zapalenia stawów, które nieleczone może doprowadzić do zwyrodnień stawów. Stąd tytuł ,,Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw".
Wysłana -
Ja ze swojej strony mogę polecić dział ortopedii w klinice promienistej mieszczącej się w Poznaniu. Dobrzy specjaliści, ekspresowa i odpowiednia pomoc. Jak najbardziej na plus.
Wysłana -
w Poznaniu np. w RehaSport Clinic są dobrzy specjaliści
Wysłana -
Ja chodziłam do ortopedy do Lux Medu i z całego serca polecam. Trafiłam na doktora Lipińskiego, który jest świetnym specjalistą. Poza tym mają tam świetną obsługę klienta. Przez Portal Pacjenta można sprawdzać swoje wyniki badań i umawiać się na wizyty. W moim przypadku sprawdziło się to idealnie
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź