SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobry ortopeda w Poznaniu>?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
Jesli chodzi o mnie i moje skręcone kolano, to pomógł mi dr Radosław Śniatała. Z tego co wiem, to przychodzi do niego wielu pacjentów z różnorakimi problemami. Mi poleciała go znajoma, która chodzi do niego z dzieckiem. Podała mi takiego linka: http://ortopedzi.poznan.pl/  Mi pomógł, mam nadzieję, że wam również :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Polecam Franciszka Rajewskiego moim zdaniem najlepszy ortopeda w poznaniu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Ktoś tu pisał o kolanie - jest jeszcze dr Piotr Krawczuk (z Artrocenter). Jest tam nieco taniej niż w innych klinikach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
Moja kuzynka ma poważne problemy z lewym kolanem, cały problem polegał na tym iż jak do tej pory to ciężko było z ustaleniem samej przyczyny jej problemów. W końcu, jakaś jej koleżanka poleciła jej Pana Jędrzeja Kosmowskiego. Piszę w końcu, bo jak się okazało, był to pierwszy lekarz, który trafnie określił problem i rozpoczął jego leczenie, Więc moim zdaniem jeżeli ktoś szuka ortopedy, to warto sprawdzić tego lekarza. W każdym razie Wioletta jest nim zachwycona, bo już teraz wie, iż przy obecnym leczeniu wózek jej na pewno nie grozi, a pierwszy lekarz u jakiego była przedstawił jej taka perspektywę z określeniem terminu - max 2 lata...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
Jeżeli ktoś jest ze śląska to polecam będziński intermed. Po artoskopi mogę zapomnieć o bólu kolan. mogę nareszcie normalnie wejść po schodach i kucać,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2
czy jest w Poznaniu ortopeda, który zajmuje się zwyrodnieniem ogólnostawowym? Żeby wszystko załatwić za jednym zamachem - biodro, kolano, stopę, nadgarstek, ramię.... Z Funduszu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
z funduszu to rożnie na skierowaniu do specjalisty jest powód skierowania np. będzie gonartroza z drugiej jednak strony nie jest to jakims wielkim problem dla lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
z funduszu to rożnie na skierowaniu do specjalisty jest powód skierowania np. będzie gonartroza z drugiej jednak strony nie jest to jakis wielkim problem dla lekarza ale może powiedzieć że to nie cel wizyty
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tradzik - moja historia

Następny temat

Iniekcja domiesniowa

WHEY premium