SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobry ortopeda w Poznaniu>?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
krysbedn
czy jest w Poznaniu ortopeda, który zajmuje się zwyrodnieniem ogólnostawowym? Żeby wszystko załatwić za jednym zamachem - biodro, kolano, stopę, nadgarstek, ramię.... Z Funduszu


Polecam Tobie dobrą książkę o tematyce związanej z leczeniem zwyrodnień stawów. Może coś się przyda.
Margaret Hills, Christine Horner, ,,Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw"
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
rozróżniasz zwyrodnienie od zapalania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
W książce autorka opisuje swoje doświadczenia i odczucia związane z leczeniem reumatoidalnego zapalenia stawów, które nieleczone może doprowadzić do zwyrodnień stawów. Stąd tytuł ,,Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5
Ja ze swojej strony mogę polecić dział ortopedii w klinice promienistej mieszczącej się w Poznaniu. Dobrzy specjaliści, ekspresowa i odpowiednia pomoc. Jak najbardziej na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w Poznaniu np. w RehaSport Clinic są dobrzy specjaliści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
Ja chodziłam do ortopedy do Lux Medu i z całego serca polecam. Trafiłam na doktora Lipińskiego, który jest świetnym specjalistą. Poza tym mają tam świetną obsługę klienta. Przez Portal Pacjenta można sprawdzać swoje wyniki badań i umawiać się na wizyty. W moim przypadku sprawdziło się to idealnie
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20
Ostatnio problemy z nadgarstkiem zrobiły się bardzo popularne wśród młodzieży. Ciągłe machanie myszką od komputera robi swoje, wiem coś o tym ;)

Smutek to uczucie, jak gdyby się tonęło, jak gdyby grzebano cię w ziemi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
AlexissK wypowiedź została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tradzik - moja historia

Następny temat

Iniekcja domiesniowa

WHEY premium