SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobry na reke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze mi ktos powiedziec co mam robic a w zasadzie cwiczyc by byc dobry na reke?

boniek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 607
znalazlem cos w sieci i mysle ze powinno to pomoc wszysytkim zainteresowanym - zajrzyjcie na http://www.ckm.pl/html/kh_01.html
........
wszystko pieknie tylko zastanawiam sie, ktore z tych technik sa "legalne". moze zna ktos regulamin mocowania na lapy ? z gory dzieki
ursus vel bizon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5715
Heh.. tez mnie to poczesci interesuje, bo zauwazylem ostatnio nastepujaca prawidlowosc. A mianowicie mam kumpla, od ktorego jestem w stanie przy kazdym cwiczeniu wziasc o okolo 10%-15% wiecej ciezarow, natomiast na reke nie umie mu sie nawet przeciwstawic ! Poprostu kladzie mnie jak chce :(
Czytalem w archiwach forum , ze licza sie najbardziej miesnie przedramienia, nadgarstek i jakiejs cos tam lokciowego, ale nie pamietam za bardzo :) Wiec jak to jest konkretnie? Czy pomoga cos np . cwiczenia z gumowym koleczkiem i uginanie nadgarstkow ze sztanga ?

_____________________________
KrooliK

Zmieniony przez - kroolik w dniu 01-06-14 16:41:08

[ K r o o l i K ]
- Za kazda wielka fortuna, kryje sie zbrodnia -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5715
Panowie fachowcy wypowiedzcie sie conieco na ten temat, bo mnie to ciekawi..

_____________________________
KrooliK

[ K r o o l i K ]
- Za kazda wielka fortuna, kryje sie zbrodnia -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Ściąganie wyciągu górnego w wąskim uchwycie do brzucha, przy uniesionych łokciach - podobny ruch.

If my woman w`d try to kick my ass I`d say: "You get your bitch ass back to the kitchen and make me some pie!"

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 431 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5174
A tak a propo siłowania na rękę.
Pamiętacie może taki film z Sylwkiem Stalone, w którym jeździł TIRem razem z pewnym chopcem i brał udział w zawodach na rękę? O ile się nie mylę to nazywał się "Over The Top" czy jakoś tak (chyba). Oglądnął bym go sobie.

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a na końcu wygrał fajną ciężarówkę. oglądałem. i co?

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 431 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5174
Po prostu fajny film.

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawiazujac do filmu, Sylwester ciwiczyl wlasnie w samochodzie. Sciagal linke zza plecow. chyba



-----------------------------
This lonely word this troubled place
Then cold dead stars and empty space..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sciagał z gory na dół - dziwne ćwiczenie.

Tak naprawde w siłowaniu na ręke duże znaczenie ma miesień ramienny, ktory odpowiada za utrzymywanie ćieżaru w miejscu np. podczas uginań ze sztangą. Jednym z ćwiczen stosowanym w celu wzmocnienia jego jest siłowanie na rękę, a wiec i na odwrót, im on bedzie sielniejszy, tym my bedziemy lepsi na ręke.
Na miesien ramienny stosujemy uginanie z chwytem młotkowym, oraz nachwytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
a moze twoj kolega sie wyvwanil i troszeczke cie kantuje, sproboj pociagnac jego reke do siebie i wtedy lipa on juz nieodegnie.
A zeby miec sile musisz cwiczyc prawie cala reke oraz naramienny to powinno pomoc .

POZDRAWIAM :)

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2536
Oprócz silnej ręki(przedramie, obręczy barkowej) w siłowaniu się na ręke dużą role gra technika, odpowiednia praca nadgarstkiem, ściągnięcie klienta do siebie, praca barkiem. Wiem co mówię bo raz startowałem, i pare razy przyglądywałem sie zawodom na ręke(ostani raz oglądałem zawody w Boguszów Gorce k/Wałbrzycha - impreza towarzysząca I memoriałowi im.Józefa Kielicha)
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

Dewastator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps i triceps po dwa razy w tygodniu?

Następny temat

Trening...

WHEY premium