SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobra siłownia w Katowicach?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
Witam serdecznie wszystkich :) mam prosbe czy moglby ktos mi polecic jakas dobra siłownie w Katowicach (lub okolice Katowic w ostatecznosci). Zalezy mi jednak na tym, zeby byla ona dobrze przystosowana dla kobiet (bo np Słowian pozostawia wiele do życzenia pod tym wzgledem). Jezeli ktos orientuje sie w tym temacie to prosze o jak najwiecej informacji (łącznie z cena karnetu :). Jezeli temat juz byl to z gory przepraszam. Pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Mam Koleżankę, która chodzi na siłownię do tego fitnessu http://www.proactivkatowice.pl/. Jest bardzo zadowolona Miesięczny karnet (wchodzisz kiedy chcesz, na ile chcesz) coś koło 160 zł.

Dużo dobrego słyszałam o tym miejscu: http://www.gymnasion.pl/

Mimo, że są to fitnessy z nazwy to mają siłownie



Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2006-05-15 00:51:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Hej ;]Ja też się zastanawiam właśnie nad wyborem siłowni... byłam raz na Słowianie żeby się zorientować jak tam jest i rzeczywiście dla kobiet jest niezbyt dużo sprzętu...
Była też siłownia tylko dla kobiet - Presto, ale podobno została zamknięta.. tam karnet kosztował 60 zł.
Co do innych siłowni to wiadomo te lepsze np. na ceglanej mają więcej sprzętu dla kobiet, ale cena jest wyższa.
Także również czekam na opinie innych... bo już sama nie wiem co robić, w ostateczności chyba wybiore tego Słowiana.

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
Drogie Panie, tak naprawde nie ma czegos takiego jak "sprzet dla kobiet" - oczywiscie jesli mowimy o treningu z obciazeniem i o wymiernych efektach, a nie o checi poruszania sie bez jakiegos konkretnego celu.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
to lepiej temacik w dziale regionalnym załózyć a nie tutaj

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3363
nie ma czegos takiego jak "sprzet dla kobiet" ale są siłownie tylko dla kobiet, gdzie faceci nie mają wstępu i tak reklamuje się klub fit-sun w katowicach.

siła wewnętrznego spokoju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
W centrum Studio Fitness B.Fit, tylko dla kobiet, ale bez sprzętu siłowego (tylko Body Space Vacu, bieżnie), fitness, joga Forma w Ciąży, treningi personalne, masaże.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla wegeterianina do oceny

Następny temat

Pomocy, czy ktoś pomorze mi ustalić jakąś diete? :)

WHEY premium