SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobór suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 680
ćwiczę regularnie od ok. 5 miesięcy, a ogółem to będzie z rok, poszukuję profesjonalnej odpowiedzi doborze suplementów, co konkretnie kupić...

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak aparatu

Wiek: 19

Waga: 75

Wzrost: 175

Cel cyklu: masa

stosowane już wcześniej suplementy : Mutant Mass

Uprawiane inne sporty: nie

stosowane wcześniej spalacze : DYMATIZE L-Carnitine Liquid (obecnie)

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: nie

ilość dni wolnych od kreatyny: ?

przewidziane finanse na cykl: nieograniczone

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: ok. 8 miesięcy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 680
po srogich wskazówkach i małych niezrozumieniach postanowiłem od czasu ostatniego posta przejść na michę teraz będzie trzeci tydzień, mięśnie są nieco bardziej "napięte" ale może to tylko złudzenie, ale wiem że tu trzea czasu...
nie pilnuje wszystkiego z zegarkiem w ręku zdarza się opuszczać niektóre posiłki, lecz są pory niezmienne czy jako uzupełnienie diety mogę kupić Carbo jakieś witaminy (Vitamin multiple sport) a po 2-3 tygodniach dorzucić do tego creatine xplode..? chcę kupić wszystko naraz czy to starczy ? czy nie lepiej dorzucić białko jeśli właśnie mam jakieś braki w diecie (zdarza się opuszczać dane posiłki...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
dieta, a jak cos to kup zwykle mono np. vitalmaxa + carbo

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 680
stosowałem dietę, obecnie staram się jeść odpowiednie produkty...
a mógłbyś napisać co dokładnie bo tak szukam, szukam i nie wiem co to jest...

Zmieniony przez - D91 w dniu 2011-01-11 19:58:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
dzial odzywianie,czytaj podwieszone teamty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 680
ale ja nie szukam odpowiedzi na temat odżywiania tylko suplementacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
jak chcesz to zarzuc jakas kreatynke,vitalmax i trec dobry,zreszta kazda dobra,kieruj sie cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Jak ogarniesz sprawe diety i czegos bedzie brakowac, to mozesz kupic bialko, carbo lub ewentualnie to i to.
Jako stala suplementacje mozna dac witaminy oraz Omege-3 (tu rowniez trzeba brac pod uwage miche).
Jak koniecznie juz chcesz, widzisz jakis maly zastoj, to mozna zrobic cykl na kreatynie (np. mono).
Dopracuj miche, a wszystko pojdzie do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 680
no nic już nie rozumiem...
z tego co wiem najpopularniejszą formą jest po takim okresie kiedy stosowałem/je już dietę i brałem przy tym gainera (Mutant mass) zastosować chyba jakąś kreatynke... ale o ile mi wiadome tego się samego nie bierze... chciałbym się tutaj dowiedzieć co jest dobre w swej cenie, chodź środki mam nieograniczone widome nonsensem jest płacić za np. nazwę... co kupić dokładnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
to jesli stosujesz dobra diete to na poczatek mono + bcaa bedzie wystarczajace, nie potrzebujesz narazie mocniejszych stymulantow bo to dobrze kopnie. Jak ktos wyzej napisal, mozesz kupic bialko aby uzupelnic diete, czytaj uzupelnic. To samo tyczy sie carbo. Moze najlepiej wklej swoja diete, bedzie wszystko jasne

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 680
nie bierzmy pod uwagę diety... jak pisałem staram się tylko dobierać składniki, także..

prosze o pomoc przy wyborze suplementów takich gdzie nie stosuje się diety krótko, tak jak pisałem powyżej szukam konkretów co w moim przypadku kupić

Zmieniony przez - D91 w dniu 2011-01-11 23:28:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Bez diety () w ciemno mozna szamac bialko + carbo. Do tego kreatyna mono - jak nigdy jeszcze wczesniej nie brales, to nie ma co sie w stacki pakowac. Jaki z tego efekt bedzie, to nie idzie przedwidziec. I jeszcze j/w mozna zastosowac bcaa.
Trening->dieta->suple a nie trening->suple->.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a antybiotyk

Następny temat

Co myslicie o tym ?

Wiecej