SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobór serii i powtórzeń - siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1371
Właśnie po to tu pisze żeby coś zmienić :) czyli ilość powtórzeń w serii ta sama tylko do każdej większe obciążenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1371
MarcelQ
Szkoda, ze nie probujesz cos zmieniac w ciezaze na zasadzie 10 x 50, 55, 57,5, 60 (przykladowo juz ciezko na 90%).


Czyli jak dobrze rozumiem po 4,5 serii z tą samą liczbą powtórzeń ale ciężar stopniowo zwiększany ?? z serii na serię
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Możesz równie dobrze ćwiczyc stałym ciężarem i zwiększać co trening. Obie metody są skuteczne.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-04-10 21:21:16

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1371
Ronie220 -》według Ciebie zmniejszyć ilość serii i powtórzeń??? Tak jak sugerują przedmowcy wcześniej ??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Dałbym po 4 serie robocze. I pytanie czy jest sens dalej ciągnąc ten plan skoro ćwiczysz już nim 4 miesiące ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1371
Jedno co mnie ogranicza to siłownia zrobiłem swoją w domu i są to ćwiczenia które bez problemu mogę wykonać. A aż tak nie znam się na temacie żeby zamienniki sobie dobrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1371
Do tych 4 serii roboczych po 10 max 12 powtórzeń??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Zejdź na 6-8p i zacznij od mniejszych ciężarów, by wykonywać wszystkie serie lekko, z zapasem. Później można dokładać po 2,5kg/

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
bartek112233
Jedno co mnie ogranicza to siłownia zrobiłem swoją w domu i są to ćwiczenia które bez problemu mogę wykonać. A aż tak nie znam się na temacie żeby zamienniki sobie dobrać


Ćwiczę na siłowni gdzie również nie ma praktycznie żadnych maszyn i uważam, że nie są one potrzebne. Wystarczy dobra sztanga, dużo obciążenia, ławeczka i osobne stojaki, hantle, drązek i z czasem jakieś wyciągi.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1371
dokładnie to mam w swojej siłowni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja fbw

Następny temat

Wzrost wagi i obwodów

WHEY premium