SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

dobór odżywek itp.

Wysłana -
Wiem, że tematów o doborze suplementacji jest na forum bardzo dużo ale każdy przypadek jest inny a ja jestem w temacie żółtodziobem więc liczę na jakąś sensowną poradę. Od pewnego czasu zwiększyłem ilość moich treningów SW (bjj i mma) do 8-9 (mam wolny piątek, w sobotę jeden trening i wolną niedzielę) w tygodniu i po paru tygodniach zacząłem odczuwać, że potrzebuję jakiegoś wspomagania. Po pierwsze zależy mi na czymś co pomoże się zregenerować mojemu ciału po ostrych treningach bo pod koniec tygodnia czuje się "wypompowany" i często spada mi motywacja, dopiero po weekendzie odzyskuje siły do dalszych ciężkich treningów. Po drugie coś czym mogę uzupełnić moją dietę, niestety nie mam możliwości ustalenia jakieś ścisłej regularnej diety bo prowadzę nieregularny tryb życia i dobre posiłki o ustalonych porach odpadają więc szukam czegoś co chociaż trochę wyrówna tą "wyrwę".
Po trzecie myślę, że warto by było zainwestować coś co wspomoże moje stawy.
Czekam na wszelkie rady - czytałem wątek o suplementacji w sportach walki jakby się ktoś pytał.
Co do funduszy to powiem tak: jeśli podzielić pod względem cenowym odzywki na 3 kategorie to celowałbym w tą środkową "umiarkowaną".
Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ankieta działu
Wysłana -
Na lepsza regeneracje BCAA okołotreningowo forma proszkowa najlepsza bedzie chyba
HItec tst, olimp xplode, activlab xtra, Fitmax BCAA + Cytrulina, do tego izotonik np izo plus do rozrabiania z wodą, do uzupełnienia diety w zależności od braków białko/bulk/gainer, na stawy Fitmax Cissus, Olimp ARTHROBLOCK forte.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź