SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobór odżywek itp.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113
Wiem, że tematów o doborze suplementacji jest na forum bardzo dużo ale każdy przypadek jest inny a ja jestem w temacie żółtodziobem więc liczę na jakąś sensowną poradę. Od pewnego czasu zwiększyłem ilość moich treningów SW (bjj i mma) do 8-9 (mam wolny piątek, w sobotę jeden trening i wolną niedzielę) w tygodniu i po paru tygodniach zacząłem odczuwać, że potrzebuję jakiegoś wspomagania. Po pierwsze zależy mi na czymś co pomoże się zregenerować mojemu ciału po ostrych treningach bo pod koniec tygodnia czuje się "wypompowany" i często spada mi motywacja, dopiero po weekendzie odzyskuje siły do dalszych ciężkich treningów. Po drugie coś czym mogę uzupełnić moją dietę, niestety nie mam możliwości ustalenia jakieś ścisłej regularnej diety bo prowadzę nieregularny tryb życia i dobre posiłki o ustalonych porach odpadają więc szukam czegoś co chociaż trochę wyrówna tą "wyrwę".
Po trzecie myślę, że warto by było zainwestować coś co wspomoże moje stawy.
Czekam na wszelkie rady - czytałem wątek o suplementacji w sportach walki jakby się ktoś pytał.
Co do funduszy to powiem tak: jeśli podzielić pod względem cenowym odzywki na 3 kategorie to celowałbym w tą środkową "umiarkowaną".
Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
ankieta działu

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Na lepsza regeneracje BCAA okołotreningowo forma proszkowa najlepsza bedzie chyba
HItec tst, olimp xplode, activlab xtra, Fitmax BCAA + Cytrulina, do tego izotonik np izo plus do rozrabiania z wodą, do uzupełnienia diety w zależności od braków białko/bulk/gainer, na stawy Fitmax Cissus, Olimp ARTHROBLOCK forte.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

cykl na mase z cm3

Wiecej