SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do specjalistów:PYTANIA O SKUTKI UBOCZNE , PRZYROSTY,...!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ! Od jakiegoś czasu planuje zrobić cykl datowany na mja-czerwiec, ustaliłem że bedzie to 15 decki z IP no i ...tu jest problem(pojawiło się za dużo wątpliwości) ... mialo być 20 propinatu rosyjskiego 50mg i mam wiele pytań:
I.Czy lepszym rozwiązaniem byłoby zamiast tego propinatu 10 winstrolu z IP (na więcej nie ma kasy):
1.Jak taka zamiana wpłyneła by na przyrost masy?Czy byłby on dużo mniejszy niż przy propinacie?(gdyż głównie chodzi mi o robienie masy)?
2.Boje się też o skutki na zdrowiu(bo troche się już tego koksu wzieło)
czy skutki bedą po tej zamianie dużo mniejsze? Głównie chodzi mi o ciśnienie :jestem 2 miesiące po cyklu (15decki i 20 prolongatum)i mam cały czas wysokie ciśnienie chodz już się troche obniżyło!
Które połączenie mocniej podnośi ciś d-w czy d-p ?
3.I jescze takie troche dziwne ale nurtujące mnie pytanie, czy po sa które do tej pory wziołem a bedzie to łącznie we wszystkich cyklach 27 decki,35 omki,20 prolongatum ,10 winstrolu moge mieć już mocno "zryte zdrowie" (wiem że to cecha indywidualna" ale pytanie to mnie strasznie dręczy... za wszystkie wypowiedzi SOGI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Clomid, kreatyna





<:::____JOY____:::>

Tak wygladam https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=72610 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Co prawda nie jestem specjalistą ale mam troche doswiadczenie więc ci odpowiem:
1. W sumie to niedawno brałes ten cykl i tu pytanie czym go kończyłeś?
2. Jeśli chodzi ci o przyrost masy i juz brałeś SA to moim zdaniem powinieneś zostać przy propionacie. Z moich doswiadczeń wynika że deka lepiej kręci gdy podkręcisz ją testosteronem.
3. Jeżeli chodzi ci o skutki zdrowotne i cisnienie to napewno lepszy byłby winstrol.
4. Jeżeli masz nadal wysokie ciśnienie to może znaczyć że twój organizm jeszcze nie powrócił do normalnego trybu a więc ja bym odczekał z tym cyklem na twoim miejscu.
5. Jesli chcesz ocenić stan swojego zdrowia to polecam badania lekarskie. Na forum ciężko to ocenić tylko po wypowiedziach

Pozdro

Siła i Honor, bracie.

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Herkules13 za wypowiedz!SOG Ostatni cykl kończyłem clomidem i kreatyną!
Następny cykl zaczynam za 2 miesiące,więc może ciśnienie powróci do normy, cały czas regularnie je kontroluje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 611
Co do Ruskiego propionatu, to nie polecam. Z moich doświadczeń wynika, że działanie jest znikome, jest bardzo słaby, albo wcale nie działa, lepiej polski propionat, albo winstrol.

Thug Life

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=67980 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Thug, dlaczego nie polecasz, co znaczy ze slabo dzialal, jaki dokladnie brales testosteron ??

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bralem ten testosteron i jestem zadowolony z jego skutkuw!!I tu potwierdza sie stara teoria:ORGANIZM ORGANIZMOWI NIE JEST RÓWNY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
troche tego wziąłes.według mnie po propionacie przybędzxie ci więcej masy niz po winie i będzie ona mniej więcej podobnej jakosci ale poza tym propionat jest duzoooooooo bardziej szkodliwszy i wez pod uwage to ze musisz po skonczeniu nim cyklu zastapisc go jakims innym tesciem najlepiej prolongatumem a jesli chodzi o cisnienie to testosteron tez bardzo je podwyzsza ale jak masz wciąz za wysokie to poczekaj jeszcze za 3-4 miesiące byc moze organizm nie powrócił jeszcze do normalnego stanu

pozdrowienia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iaro_ dzięki za wypowiedz SOG!
Ted czy ty też mógłbyś zabrać głos na mój temet, byłbym bardzo wdzięczny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Witam nie jestem specjalisa ale sie wtrace.Mianowicie wziales juz tego spora dawke, i poziom testosteronu jest jeszcze wysoki w twoim organizmie, dodatkowo masz podwyzszone cisnienie.zaczekajz tym cyklem jeszcze.Co do deki to moglbys wziasc propionat.Po cyklu wiesz co wiec nie bede sie rozwodzil ale ogolnikowo radze jeszcze poczekac.POZDRAwiam





<:::____JOY____:::>

"Zwal mi konia dupą"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Maly, zaczynanie cyklu przy podwyzszonym cisnieniu jest lekko mowiac nieodpowiedzialne. Jesli nie chcesz wyladowac na "przymusowym cyklu" przeciw nadcisnieniu to stuknij sie mocno w glowe i odstaw na razie koks!! Przejdz sie do lekarza, zrob podstawowe badania i stosuj sie do jego dalszych zalecen.
Pozaa tym nie rozumie Twojego pytania, brales dece, test, wino i nie wiesz co bardziej podnosi cisnienie ?? Jak powiem ze wino nie podnosi mi cisnienia to myslisz ze tak bedzie u kazdego ?? Znam ludzi ktorzy nie toleruja winstrolu, KAZDY reaguje inaczej, wiec uwazajcie na przyszlosc z wyglaszaniem opinii ze winstrol mniej podnosi cisnienie niz propionat {

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ted nie zrozumieliśmy się , oczywiście że nie zaczne cyklu z wysokim ciśnieniem, bo wtedy nie mógłbym się "stuknąć w głowe", bo by mi ją dawno rozsadziło!
Wiem też,że ciś na cyklu to cecha indywidualna (wiem że troche tego wziołem ale wtedy nie kontrolowałem ciś. i to był mój bład-teraz mam już większą wiedze na ten temat i dalej chce ją powiększać)i wcale nie twierdze,że w mnioej podnosi ciś niż p, tylko o to pytałem!
Prosiłbym jeżeli możesz żebyś odpowiedział pokolei na moje pytania, chociaż cześciowo!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POROZMAWIAJMY O HGH...

Następny temat

sex a testosteron

WHEY premium