SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do peponenta

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2975
Mam takie pytanko , a mianowicie czy jak robiłeś tradycyjny trening to stosowałeś progresje czy robiłeś wszystkie serie z tym samym obciążeniem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie pamiętam
a tak na poważnie to robiłem progresje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2975
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
teraz też stosuje splita bo niestety "wyrosłem" z obciążenia które mam na siłowni(140kg) i nie ma sensu utrudniac sobie i kombinowac z progresją na hst

juz zamówiłem obiciążenie i wtedy znow hst cwicze
obecnie cwicze 3dni w tygodniu staram sie zwiekszac intensywnosc, jesli nie strace masy(miesniowej) to bede zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2975
a jaki plan na siłe według ciebie jest najlepszy. Ja stosowałem hita,trenowałem raz w tygodniu jedna seria ,jedno ćwiczenia na każdą partię ,ale nic to nie dawało i przestałem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
"Ja stosowałem hita,trenowałem raz w tygodniu jedna seria ,jedno ćwiczenia na każdą partię "

*tu jest blad bo 1seria to za mało na partie, musi być pare cwiczen(po 1-2 serie) wtedy grupa bedzie wystarczająco przestymulowana pod wieloma kątami, trening ma być intensywniejszy, krótszy. HIT sprawdza sie w budowaniu siły, lecz ważną rzeczą jest progresja którą dobieramy intuicyjnie

"ale nic to nie dawało i przestałem"
*nic dziwnego:) trening jaki napisałeś to nie HIT i byłby on dobry jako roztrenowanie po przewlekłych kontuzjach czy w innym przypadku ale nie wtedy kiedy walczymy o mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2975
boję sie przetrenować bo w szkole średniej dużo ćwiczyłem, dużo jadłem i sie spasłem, po jakiś 3 latach zaczęły mi sie robić rozstępy, zwłaszcza na bicepsie i teraz boję się przetrenować hehehhee
lepiej mniej niż więcej nie
Tak więc teraz zaczynam znowu ćwiczyć i jak sie będe przetrenowywał jak kiedys to znowu to rzuce ,tak wiecej jestem początkujący to może dwie serie mi styknie jak myslisz, a tak wogóle każda ma być do załamania czy może lepiej zastosować ten trening theradevila tylko on proponował 3 razy w tygodniu 10 serii , a ja bym robił tylko jedną ,po co się przemęczać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
na tym polega w HIT zwiekszanie intensywnosci ze dodajesz coś czyli powtorzenia serie albo ciezar
i nie ma mozliwosci ze sie przetrenujesz jesli bedziesz dobrze obserwował ciało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwa spowodowana choroba

Następny temat

Masa a kondycja

WHEY premium