SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do p. Ambroziaka - testosteron/kortyzol a ZMA,tt,ALC,PS i dieta redukcyjna

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 83
Mam 20 lat, mój stosunek testosteron/kortyzol jest trochę zachwiany (testosteron - 4,47ng/ml; kortyzol - 740nmol/l z rana). Mam również dość wysoki poziom estadiolu (40pg/ml), prolaktyny (18ng/ml) i niski leukocytów.
Nigdy nie brałem żadnych leków hormonalnych. Wyniki są raczej w normie chociaż część na granicy, jedynie kortyzol poza zakresem.
Jednak myślę, że wyniki te mogą być przyczyną mojego ciągłego zmęczenia w ciągu dnia, podwyższonego ciśnienia (140/80 - 150/90), obrzęku oczu, bólu kości (przedramiona i piszczele), gromadzenia się tłuszczu na brzuchu i twarzy co nieciekawie wygląda bo ręce i nogi mam chude, problmów skórnych (trądzik 7lat, swąd skóry podczas pocenia) i ginekomastii i nadmiernego pocenia.
Sądzę że zmęczenie i obrzęk oczu może być związany z poziomem kortyzolu, ponieważ objawy te są najbardziej nasilone z rana, kiedy poziom kortyzolu jest wysoki i zmniejszają się wieczorem (zmniejsza się również poziom kortyzolu).
Aby mieć dobry poziom testosteronu i kortyzolu zdecydowałem się na takie preparaty jak: ALC, tribulosteron 90, ZMA TM, żeń-szeń, a na kortyzol dodatkowo Phosphatydyl Serine (800-1000mg dziennie). Będę również brał preparat multiwitaminowy, wapń i witaminę C.

Czy to może to coś pomóc? Testosteron po tt powinien się podnięść po tym naturalnym preparacie bo do górnej granicy jeszcze trochę mi brakuje.

A czy jak będę przyjmował w/w preparaty i stosował dietę redukcyjną (utnę gdzieś 300-400kcal z dziennego zapotrzebowania) łącznie z treningiem siłowym i aerobowym to dieta ta może niekorzystnie wpłynąc na stosunek testosteron/kortyzol i preparaty te będą miały mniejsze działanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak sie czujesz psychicznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 83
psychicznie dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak z tą kreatyną mega caps

Następny temat

podróbka ALC z allegro?

WHEY premium