SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do metowcow:))))))))))))))))))))))))prosba szybko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu na pierwszy cykl uwazacie ze najlepiej 42tabsy albo 63?nie mozna od razu walnac 100(23432)?????????i tak zycie konczy sie na 40:)chodzi mi o podejscie...wiem ze 100 tabsow jest duzo bardziej szkodliwe dla watroby niz te 63...ale z drugiej strony duza jest roznica w efektach.wszyscy moi znajomi brali na pierwszy cykl 100(okolo)ja tez nad tym myslalem...tylko mam jjedno pytanie czy jest duza roznica pomiedzy 63 a 100?????w przyrostach masy...oczywiscie przy odpowioedniej diecie i treningu?

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchaj, jeżeli masz za sobą 4 konkretne cykle z suplementów i twoje max w wyciskaniu to 75kg (i w dodatku twoje wymiary są jakie są - dyplomatycznie mówiąc ) to albo popełniłeś rażące błędy, albo masz tak kiepskie warunki genetyczne, że zmieniłbym na twoim miejscu dyscypline Bez urazy.. Dlatego w twoim przypadku odradzam wszelkie cykle, chociaż ten który rozpisałem na poprzedniej stronie jest ok, ale i tak jestem pewien, że nie będziesz zadowolony z niego z powodu wyżej wymienionych przyczyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
podczas pierwszego cyklu nie!

Bez kasy nie ma masy!!!

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog dla ciebie stary za szybka odpowiedz ale napisz mi dlaczego..tylko szybko bo musze juz spadac.z gory dziex

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
uwież mi na słowo!

Bez kasy nie ma masy!!!

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to jest matematycznie,fizycznie i wogole nie logiczne!:)jezeli przepuscmy po 63 tabsach skoczy mi...kg i tyle... w lapie......... a po 100tabsach bardziej mi ***nie watrobe.....i to wszystko????????i nie ma roznicy w przyrostach?stary odpisz na to jescze i juz cie nie mecze:)dzieki

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
to ile przybedzie to indywidualna sprawa ktora zalezy takze od wielu innych czynnikow niz dieta i trening i skoncz z takimi porownaniami.

____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
po to te 42 czy 63 tabsy by moc w pelni wykozystac towar-
Jesli zaladujesz 100 to następy twoj cykl bendzie musial byc troche większy...zresztą twoj organizm nie bendzie w stanie efektywnie wykozystac tej setki, potrzeba mu co najwyzej te 63 , jesli je przekroczysz to tylko niepotrzebnie sobie zryjesz zdrowie a osiągniesz podobny rezultat co po 100.

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
właśnie skończ z tym poprostu jak chcesz brać mete to na pierwszy raz weź 42 tab i juz


PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
42
Żadko mnie widać w postach o metce,byście mnie chyba zjedli przez to ze niepolecam 42 tabl...
Od siebie moge dodać ze aby sie lepiej przyjęła metka mozesz pić przy niej sok grapefruitowy.

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ilosci jak 42 czy 63 starczą na początek - np. masz kreatyne to dlaczego bierzesz 10 gr na dzień a nie 40 gr ??? bo wiadomo ze organizm nie wykorzysta takiej ilości i przepadnie(wysiusiasz) tak jest z metą -lepiej jak wezmiesz mniej np. kup z kumplem 100 na pół i wez 50 tabl. a do tego walniesz białko jakies suplementy typu kreatyna , glutamina itp. napewno pojdzie ci lepiej jak wezmiesz te 50 + suplementy , niz jak wezmiesz 100 bez niczego- chodzi o to ze dla twojego organizmu starczy te 50 -ale oczywiscie musisz pomóc mu dobrą dietą i suplementacją- powiem ci po moim przykładzie- wziołem na pierwszy raz 60 tabl. polskiej mety -poszło mi 6kg(bez zadnej specjalnej diety itp) - widac moj organizm na tyle było stac - a niektórzy biorą po 100-200 mety i idzie im 4 kg. - chodzi tez o to zebys sie nie poblokował i nie zwalił sobie receptorów -bo jak wezmiesz 100 to potem bedziesz musiał wziąść więcej. a najlepiej to jak najdłużej nic nie brać -TERAZ TEGO NIE ROZUMIESZ ZOBACZYSZ ZA JAKIES 2 LATA - powodzenia!

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
hm no to ja dodam od siebie że na cyklu z meta potrzeba :
-pić duzo wody
-jeść owoce (banany , jabłka ...)
- jogurty
-ryż
-kasze
-jeść ser biały
i takie tam... ogólnie musisz miec dobrą diete . Pamietaj że na cyklu z metą musisz chodzić na siłke czyli trening bo bez tego ani rusz .Po cyklu polecałbym kreatynke aby zminimalizowac spadki . Jak masz taką możliwość to ze 100 tab weź 50 tab czyli z kimś na pół (np) bo nie chce mi sie wierzyć że weźmiesz 42 tab bo nie bedziesz miał do nich dostępu , więc informuje cie że 50 nie zaszkodzi no ale jeśli masz możliwość to weź te słynne 42 tab.



PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka,metka,metka

Następny temat

ANDREAS MUNZER

WHEY premium