SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do lasek-kolor oczu u mężczyzn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka jaki kolor u facetow oczu wam sie podoba ? w sumie to nie ma duzego znaczenia ale zauwazylem ze chyba ciemne oczy cimne włosy i ciemna karnacja to wam sie najbardziej u faceta podoba co nie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
wysportowana figurka a nie oczy IMO troche smieszny temat, ale to tylko moja opinia of course

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no smieszny bo to moj smieszny brat zakłada wszedzie jakies ****a tematy skasowac ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2032


niebieskie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
oczywiście , jesli chodzi o sam wygląd . Typ jaki wymienił autor tego postu jest bardzo atrakcyjny , ależ jakie wrażenie robi taki typ urody gdy ma jasnoniebieskie bądź zielone oczy(czyli "przeciwieństwo" moich)..mmm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brązowe,piwne,miodowe,karmelowe...najlepiej u ciemnego blondyna;)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
niebieskie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2658
duuuuże niebieskie haha
1

Szpinak żrę - chudnąć chcę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18037
Kolor oczu to jest sprawa drugorzędna ważniejsze jest spojrzenie. Koleś o spojrzeniu gestapowca, choć by nie wiadomo, jakie miał by piękne oczy to nie zrobi na panie takiego wrażenie jak koleś o spojrzeniu Brata Pitta i brzydszych oczach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4285
heh... a ja mam szare. nikomu sie nie podobają :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczepienia przeciwko wściekliźnie... ;[

Następny temat

czemu przy niskim cisnieniu puchne, boli glowa?

WHEY premium