SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do finderxa

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co wchodzi w sklad? Duzo tluszczu(ok.350gr)i sporo bialka(ok.200gr)malo wegla(zebym to ja wiedzialok.40-50).
Podstawa tluszczu:olej lniany i smietana 30-36%
Bialko:ryby,nabial,jajka(zbrzydly mi ostatnio...)
Cos jeszcze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Napisz przy chwilce wolnej jakie są kolejne Twoje postępy, który to już tydzień diety i ile robisz siłowni/tygodniowo i aerobów (jeśli robisz oczywiście aeroby)."

Postepy sa ale przede wszystkim w sile. HST niezle daje popalic Jesli chodzi o mase to nie poszla do gory, biore ECA, tluszcz troche spadlo a miesni przybylo skoro nie mam obnizki na wadze)))))Aerobow na razie nie robie. Nie mam czasu niestety a poki co musze zrzucic dzieki ECA czesc z tego co nagromadzilo sie przez zwykle diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Codziennie jestes na keto, czy np w weekendy robisz przerwe i ladujesz weglowodany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
moja dieta to glownie :
mieso (pod wiekszoscia postaci)
warzywa
tluszcze (podstawa to olej z oliwek)
owoce (niezbyt duzo)
orzechy

ww ponizej 50g/dzien w weekendy raczej troch wiecej, ale nie celowo (po prostu lubie czasami cos slodkiego zjesc)

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vic:laduje weglowodany we wtorek i srode. Jutro sie ten nieszczesny dzien zbliza i trzeba wrzucic w siebie pol kilograma ryzu i pare innych dodatkow weglowodanowych...
Biniu: Ty to masz jaja. Olej z oliwek przelknacJa moge go tylko do salatek w malych ilosciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Eee, olej z oliwek najlepszy do shake: bialko plus truskawki i pychota )))))

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Dzieki Szrir, wspomianles wczesniej ze po 3 tygodniach ładnie chudniesz z tluszczu i nabrales 3 kilo miesni, a co z sila czy poszla czy pozostaje bez zmian?


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy przy tak zerowej ilości weglowodanów złożonych nie czujecie sie czasem jakby osłabieni czy bez siły ?

I jeszcze jedno - czy taka dieta jest odpowiednia dla kogoś kto w okresie stosowania jej nie ćwiczy na siłowni tylko chce schudnąć stosując aeroby ??

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Dzieki Szrir, wspomianles wczesniej ze po 3 tygodniach ładnie chudniesz z tluszczu i nabrales 3 kilo miesni, a co z sila czy poszla czy pozostaje bez zmian?"

Sorry finderx nie zauwazylem Twojego posta.
Nie wiem na ile poszla mi sila bo zmienilem trening bardzo szybko po okolo 2 tygodniach wszedlem na HST i na nim leci w gore.


"A czy przy tak zerowej ilości weglowodanów złożonych nie czujecie sie czasem jakby osłabieni czy bez siły ?

I jeszcze jedno - czy taka dieta jest odpowiednia dla kogoś kto w okresie stosowania jej nie ćwiczy na siłowni tylko chce schudnąć stosując aeroby ??"


Ja czuje sie swietnie ale lepiej mi sie cwiczy na silce w dzien weglowodanowy. I to nie jest prawda, ze dostarcza sie zero weglowodanow. Ja jem nie wiecej niz 50gr na dzien.
Wydaje mi sie, ze jest odpowiednia poniewaz cwiczac rano na czczo na zwyklej diecie musisz cwiczyc przez conajmniej 20minut zeby pozbyc sie weglowodanow z poprzedniego dnia
a tutaj ten proces bedzie zachodzil szybciej wedlug mnie i logiki. Zreszta uprawiajac aeroby o innej porze dnia tez bedzie latwiej osiagnac spalanie tluszczu bo spozywa sie bardzo malo wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
A czy przy tak zerowej ilości weglowodanów złożonych nie czujecie sie czasem jakby osłabieni czy bez siły ?

NA POCZATKU PO PRZESTAWIENIU SIE NA DIETE NISKOWEGLOWODANOWA MOZE NASTAPIC CHWILOWE OSLABIENIE (SAM PODCHODZILEM DO TEGO 3 RAZY), ALE PO OKOLO 1-2 TYGODNIACH WSZYSTKO POWINNO WROCIC DO NORMY, A MOZE NAWET BEDZIZESZ SIE CZUL LEPIEJ NIZ PRZED

I jeszcze jedno - czy taka dieta jest odpowiednia dla kogoś kto w okresie stosowania jej nie ćwiczy na siłowni tylko chce schudnąć stosując aeroby ??

JAK NAJBARDZIEJ, WLASCICIWIE JEST TO JEDNA Z NAJLEPSZYCH MOZLIWOSCI


Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Szrir: Czy mógłbyś podać mi jeszcze co wchodzi w skład Twoich posiłków ketogenicznych - mam tu na myśli co i w jakich ilościach jesz by nie nie chodzić cały dzień głodnym. Skoro eliminuje się takie źródła pokarmu jak kasze, ryż, płatki itp. to z czegoś muszę uzyskać odpowiednią dla siebie ilość kalorii.
Może to będzie kilo twarogu dziennie i inne tego typu pożywienia które zaspokoją głód, ponieważ nikt nie chciał się zapychać samym chlebem a na dodtek jest on tuczący.
Po prostu nie mam pomysłów na posiłki w większej ilości (które nie mają WW )


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Czy mógłbyś podać mi jeszcze co wchodzi w skład Twoich posiłków ketogenicznych - mam tu na myśli co i w jakich ilościach jesz by nie nie chodzić cały dzień głodnym. Skoro eliminuje się takie źródła pokarmu jak kasze, ryż, płatki itp. to z czegoś muszę uzyskać odpowiednią dla siebie ilość kalorii."

Codziennie mam jakas zupe(bez dodatkow weglowodanowych) do ktorej dodaje smietany 30-36%. Wychodzi pol litra na dzien czyli ok.150gr tluszczu. Rozkladam to na 3-4 posilki. Do kazdego dodaje 4-6lyzek oleju lnianego(bleeee). Do tego jakies bialko np.twarog tlusty, jajecznica, ryba(makrela-pychota), ser topiony(mniam-ostatni wynalazek ser zolty. Poza tym wrzucam jakies jarzyny np.salate ze smietana itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Termogeniki czy warto

Następny temat

niejedzenie

Wiecej