SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do expertow od sylwetki Arnolda -potrzebuje porady

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 179
tylko proszę osoby które naprawdę dobrze znaja sylwetke Arnolda, otozstaram się stworzyć perfekcyjny model ciala Arnolda w skali 1 do 6 ,, glowe już mam teraz tylko body, i tak jestem pomiędzy cialem phicen m34 i m35 , wklejam filmik i zdjeciaz porównania , i tak m35 to ten bardziej napakowany szczególnie uda , i przypomina Arnolda z 1974r mr olymia gdzie był największy i dociety , natomiast m34 to moim zdaniem arnoldz 74r czy z 80r z olympi, proszę poprawcie mnie jeśli zle to postrzegam, m35 czy m34 bardziej Arnold accurate?
film

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...





















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16525
Nie znam się aż tak ale m35 to ogólnie bardziej jest Arnold niż m34.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Również nie jestem jakimś specem od sylwetki arniego, ale gdyby ktoś mi pokazał obie figurki bez głowy i miałbym wybrać, to 35 bym wybrał jako sylwetka Arnolda

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
a nie mozesz na podstawie realnyc hzdjec sobie figurek robić poza tym każda jest inna bo moze się wzorowali na innej sylwetce, prze lata panowania arnolda ona się zmieniała

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 179
ok m35 ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Haki asekuracyjne

Wiecej