SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do Specjalistów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5673

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Dostałem wczoraj od lekarza "wzmocnienie" po 10amp. wit. B12, B6, kokarboxylazę (kokarboxylaksę czy jakoś tak ).
Do tego magnez w tabsach. Kuracja trwałaby 2 tygodnie (5,2dni wolne,5), tak pracują w gabinecie zabiegowym- czy nie lepiej zrobić 10 dni pod rząd?
Z czym to połączyć? Recepta jest ważna przez miesiąc. Chcę od stycznia wziąć Creamass.
Mam jeszcze glutaminę, SMP, HMB, aminokwasy.(taki zestaw ma mi starczyć do wakacji )
Jak wykombinować, żeby to jakoś powiązać w logiczną całość? Tzn. które z tych suplementów mają pierwszeństwo w połączeniu z powyższym zestawem domięśniowym i odpowiednio uzupełniają go? Wiem, że najlepiej wszystkie , ale chodzi mi o "kolejność ważności" tych dodatków i kiedy je w tym wypadku brać. Które lepiej wziąć po tych 2 tygodniach? Może przedtem 3 tyg. Cykl Dąbka? Jestem otwarty na wszystkie propozycje. Pozdrawiam.

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")

Zmieniony przez - boogie w dniu 2002-12-10 08:28:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Odswierzam
Bigger napisz cos wiecej prosze (wiem, ze masz ta wiedze hehe
Bardzo mnie to interesuje, czekamy z Boogie

Michał G.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez mialem 10 amp. b12 i carbo. Brałem tylko w dniu treningu klatki (ale nie nie przed trningiem tylko po - wieczorem) i w dniu trznigu barkow (tak samo jak przy klatce). czyli 2 amp na tydzien. Efekty byl taki ze co trening podrzucalem wiekszym cizarem. Sila szla az miło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Lukii- mi nie zależy na "nagłym" krótkotrwałym skoku siły. (666 pisał kiedyś o kilku strzałach B12 i kokarbo przed zawodami). Chciałbym to jakoś w miarę rozsądnie rozciągnąć w czasie żeby zachować trwale ułamek efektów. Chodzi mi bardziej o wykorzystanie tego przy budowaniu chociażby 2 kg treściwych mięśni. (stąd szukam połączeń)

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
No Panowie, Specjaliści i Eksperci!
Pomożecie?


"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam doświadczeń z B12 więc bzdur pisać nie będę - musisz zaczekać na Biggera, może Clarity coś sensownego zapoda

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
a pamietasz cykl Dabka???? moze bys to jakos wykorzystal????

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Właśnie.

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
No to alfabetycznie :
Bigger, Clarity, Falcone, Maku, Red, Son, Zwierz - gdzie jesteście?

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja tez nigdy nie brałem B12, więc tak jak Lucek, nie będę się wymądrzał

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Jestem, ale tak jak pozostali, nie wiem, więc siędzę cicho. Z tą B12 przypomina mi się jedna scenka. Koleś puchł okrutnie, kidyś w knajpie pytam się go, po czym tak puchnie, on, że po zastrzykach B12 i nic wiecej nie bierze. Ale czym bardziej miał w czubie, to coraz wiecej sobie "przypominał" i do tej B12 przypomniał sobie o metanabolu, dece itd. Ale pewnie tylko potej B12 były takie efekty, bo po koksie, to raczej nie

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sory ze się wtrącam!
Ja brałem b12 po 1000mg raz w tygodniu
Zauwazalny wzrost siły i twardość oraz jakośc miesnia,
przyrost masy nie znaczący

spec. suplement
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tusipect-przed spotkaniem z.....

Następny temat

Tyrozyna i therma pro

Wiecej